https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Ekologiczny, energetyczny, ekonomiczny…

… taki jest brykiet drzewny, wytwarzany z drewna dębowego i bukowego. To doskonałe paliwo do kominków i pieców centralnego ogrzewania jest już dostępne w Wałbrzychu w doskonałej cenie – 15 zł za worek o wadze 18 kilogramów!
SONY DSC
Spółka Węglowa Tepal z ul. Stefana Batorego 82 w Wałbrzychu wprowadziła do sprzedaży nowy produkt: brykiet drzewny.
– Nie jest to znany wszystkim brykiet z marketów. Oferowany przez nas produkt jest zdecydowanie lepszy, bo powstał z najwyższej jakości suchego drewna liściastego. Do jego produkcji wykorzystane zostało wyłącznie drewno dębowe i bukowe. Dlatego jest to brykiet wysokoenergetyczny, którego właściwości grzewcze są około półtora raza lepsze od tradycyjnego drewna kominkowego. Dodatkowo jest on pakowany w hermetycznie zamkniętych workach. A to sprawia, że jego wilgotność wynosi zaledwie 8 do 10 procent – wyjaśniają pracownicy składu opałowego przy ul. Batorego w Wałbrzychu.
Brykiet nie jest jedyną nowością w ofercie Spółki Węglowej Tepal. Skład opałowy na ul. Batorego w Wałbrzychu oferuje także bukowe i dębowe szczapy, które ułatwiają rozpalanie ognia w kominkach i piecach różnego typu.
– Oczywiście prowadzimy także sprzedaż detaliczną i hurtową wielu gatunków węgla. W naszej ofercie jest węgiel: Jaworzno Sobieski „orzech II”; Piast „orzech”; Marcel, Ziemowit „gruby”, ekogroszek oraz koks, jaret, miał (klasa 24) oraz węgiel, jaret i miał workowane po 25 kg. Spółka prowadzi również sprzedaż ratalną, dostępną przez Santander Consumer Bank S.A. Dodatkowo, przy zakupie produktów, istnieje możliwość transportu do klienta. Zapraszamy do naszego składu przy ul. Stefana Batorego 82 w Wałbrzychu od poniedziałku do piątku w godz. 6:30 – 16:00, a w soboty w godz. 6:30 – 13:00. Wszelkich informacji udzielamy pod numerami telefonu: (74) 847 60 16 i (74) 847 75 56. Zapraszamy także na naszą stronę internetową www.tepal.eu – zachęcają pracownicy Spółki Węglowej Tepal.
(TS)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty