Ograli faworyta

Koszykarze Górnika Trans.eu TWS Mazbud Wałbrzych od zwycięstwa nad faworyzowanym Treflem Sopot rozpoczęli rywalizację w półfinałowym  turnieju mistrzostw Polski do lat 18! Choć po I kwarcie podopieczni trenera Pawła Domaradzkiego przegrywali różnicą 20 punktów (!), to w kolejnych 20 minutach z nawiązką odrobili straty, a w ostatniej kwarcie przypieczętowali zwycięstwo 84:74. W sobotę waleczni  juniorzy Górnika zamierzą się z gospodarzami  warszawskiego turnieju UKS Gim 92 Ursynów Warszawa, a w niedzielę z Siarką Jezioro Tarnobrzeg.
Górnik Trans.eu TWS Mazbud Wałbrzych –  Trefl Sopot 84:74 (11:31, 23:12, 27:15, 23:16)
 Górnik: Durski 27 (7 zb, 7 as), Krzymiński 11, Kołaczyński 14, Szmidt 12, Jeziorowski 10, Grabka 9, Dargacz 1, Kaczuga 0, Sumiński 0.
Trefl: Szczepanik 20, M. Kolenda 19, Ciesielski 9 (10 as), Grzesiowski 8, Grochowski 5, Jankowski 4, Ł. Kolenda 7, Daszke 2, Dylicki 0, Putra 0.