Udane starty górali

patrycja piotrowska
Podczas wyścigu „I BARDO MTB OPEN SEZON” zawodnicy KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH pokazali się z bardzo dobrej strony. Na najdłuższym dystansie wśród kobiet wygrała Patrycja Piotrowska, która zajęła 12 miejsce w klasyfikacji z mężczyznami. Na dystansie MEGA Tomasz Mach nie miał sobie równych. Z bardzo dobrej strony pokazali się również młodzi kolarze górscy: Dorota Bielecka zajęła 3 miejsce na dystansie MEGA, Jakub Borkowski na metę dojechał jako 11 – warto dodać, że był on najmłodszym zawodnikiem, który podjął się startu na tym dystansie. A w najkrótszym wyścigu Paweł Bielecki wygrał w swojej kategorii. Niestety, Michał Górski – z powodu defektu – nie ukończył wyścigu.
Natomiast w niedzielę, 12.04.2015 r. , Patrycja Piotrowska zaczyna w tym sezonie zmagania na arenie międzynarodowej startując w  Junior Series XCO (puchar świata dla juniorów) .Wyścig odbędzie się w malowniczej miejscowości Montichiari w słonecznych Włoszech.