https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Policjant na służbie potrącił na przejściu dwie osoby!

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku z udziałem nieoznakowanego samochodu należącego do policji. Kierujący nim funkcjonariusz na służbie potrącił dwie osoby na przejściu dla pieszych w centrum Wałbrzycha.
policja_radiowoz
 
 
 
 
 
 
– 29.03.2015 około godziny 20:30 w Wałbrzychu doszło do potrącenia dwóch pieszych na pasach na ul. Sikorskiego (obok teatru dramatycznego), jak się okazało przez policjanta będącego na służbie, który jechał z nadmierną prędkością. Przez pasy przechodziły równocześnie 3 osoby (2 kobiety i mężczyzna). Urazu doznała 1 kobieta wraz z mężczyzną, których przewieziono karetką do szpitala górniczego w Wałbrzychu. Kobieta w skutek odniesionych obrażeń przeszła operację, natomiast mężczyzna doznał urazu złamania ręki oraz uszkodzenia lewej stopy. Jak twierdzą świadkowie, policjant nie dostosował się do przepisów, jakie panują w ruchu drogowym, jechał z nadmierną prędkością. Policjant tłumaczył, że nie zauważył przechodniów przechodzących przez pasy – relacjonuje nasz Czytelnik.
O potwierdzenie tego zdarzenia zwróciliśmy się do Zespołu Prasowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.
– Potwierdzam, że doszło do potrącenia dwóch osób nieoznakowanym pojazdem. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu – potwierdził nam oficer prasowy wałbrzyskiej policji.
(TP)

REKLAMA

Kliknij tutaj