https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Blisko, coraz bliżej…

…bezpiecznej lokaty, dającej utrzymanie w II lidze, są piłkarze Górnika Wałbrzych. Po sobotnim zwycięstwie nad faworyzowaną Siarką 3:2 ich strata do Okocimskiego, który zajmuje 14 miejsce, wynosi już tylko 4 punkty. Najbliższa kolejka będzie rozgrywana na raty już od środy, 2 kwietnia.
SONY DSC
Wyniki 23 kolejki:
Górnik Wałbrzych – Siarka Tarnobrzeg 3:2 (2:0)
Bramki: Figiel 2 (23, 72), Dominik Radziemski (29) oraz Truszkowski (57), Traore( 70)
 
Legionovia Legionowo – Znicz Pruszków 1:2
Stal Mielec – Okocimski KS Brzesko 5:1
Puszcza Niepołomice – Błękitni Stargard Szczeciński 2:1
Kotwica Kołobrzeg – Limanovia Limanowa 2:0
Zagłębie Sosnowiec – Raków Częstochowa 3:1
MKS Kluczbork – Rozwój Katowice 0:2
Wisła Puławy – Nadwiślan Góra 3:2
Stal Stalowa Wola – Energetyk ROW Rybnik 2:1
 
1.            MKS Kluczbork                                                23           42           30-18
2.            Energetyk ROW Rybnik                               23           41           37-22
3.            Stal Stalowa Wola                          23           41           38-24
4.            Rozwój Katowice                           23           40           39-26
5.            Zagłębie Sosnowiec                      23           39           38-26
6.            Znicz Pruszków                                               23           38           34-24
7.            Stal Mielec                                        23           36           33-29
8.            Siarka Tarnobrzeg                          23           36           29-27
9.            Błękitni Stargard Szczeciński     22           34           28-28
10.          Raków Częstochowa                    23           33           26-23
11.          Legionovia Legionowo                 23           27           32-32
12.          Nadwiślan Góra                              23           26           29-40
13.          Kotwica Kołobrzeg                        23           24           32-32
14.          Okocimski KS Brzesko                  23           23           18-33
15.          Puszcza Niepołomice                   23           23           23-34
16.          Wisła Puławy                                   21           21           23-34
17.          Górnik Wałbrzych                          23           19           18-37
18.          Limanovia Limanowa                    22           15           17-35
 
Następna kolejka – 3-4 kwietnia:
Energetyk ROW Rybnik – Górnik Wałbrzych        4 kwietnia, godz. 16:00
Okocimski KS Brzesko – Legionovia Legionowo  2 kwietnia, 15:00
Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola        3 kwietnia, 19:00
Siarka Tarnobrzeg – Wisła Puławy            4 kwietnia, 12:00
Błękitni Stargard Szczeciński – Stal Mielec            4 kwietnia, 12:00
Puszcza Niepołomice – Limanovia Limanowa      4 kwietnia, 15:00
Nadwiślan Góra – MKS Kluczbork             4 kwietnia, 15:00
Rozwój Katowice – Zagłębie Sosnowiec                4 kwietnia, 15:00
Raków Częstochowa – Kotwica Kołobrzeg           4 kwietnia, 15:00
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj