https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Po 3 punkty do Góry

W najbliższą niedzielę piłkarze Górnika Wałbrzych zagrają w Górze z miejscowym Nadwiślanem. Wałbrzyszanie będą chcieli zrewanżować się za jesienną porażkę 2:3, gdy grając w przewadze jednego zawodnika stracili gola w ostatniej akcji meczu.
SONY DSC
– W każdym meczu gramy o 3 punkty, bo tylko to nam pozwala dalej myśleć o utrzymaniu, co jest naszym celem nadrzędnym i będziemy musieli zrobić wszystko, żeby wygrać. Nadwiślan to rywal w naszym zasięgu, dlatego trzeba pojechać i wygrać, bo nic innego nie będzie nas zadowalać – mówi Marcin Orłowski, strzelec 2 goli dla „biało – niebieskich” w ostatnim meczu obu drużyn.
Drużyna Jerzego Cyraka po ostatnim zwycięstwie z Rozwojem Katowice 1:0 zajmuje 17. miejsce w tabeli II ligi, z dorobkiem 15 punktów. Strata do bezpiecznego miejsca stopniała z 8 do 6 punktów, dzięki remisowi Kotwicy Kołobrzeg z Okocimskim Brzesko 2:2.
– Zespół jest w dobrej formie, dobrze przygotowany na tę rundę, dlatego jedziemy do Nadwiślana z jednym tylko nastawieniem: tylko i wyłącznie po punkty – mówi trener Jerzy Cyrak.
Rywalizacja w Górze odbędzie się w niedzielę, 22 marca o godz. 15:00.
Radek Radczak

REKLAMA

Kliknij tutaj