Udany debiut

Akademickie Mistrzostwa Polski w Futsalu Kobiet w Gdańsku zakończyły się zwycięstwem zespołu Uniwersytetu Jagiellońskiego z Krakowa. Debiutujące w tych rozgrywkach piłkarki nożne AZS PWSZ Wałbrzych zakończyły zmagania w połowie stawki.
azs pwsz hala
Wałbrzyszanki, choć niespodziewanie wygrały półfinałowy turniej w Krakowie, nie były faworytkami finałowej rozgrywki w Gdańsku. Tym bardziej, że na Wybrzeże pojechały bez reprezentacyjnej bramkarki Darii Antończyk i kontuzjowanej Aleksandry Bosackiej. AZS PWSZ uległ AZS AWF Gorzów Wielkopolski 2:8, pokonał AZS Uniwersytet Gdański 4:0 i przegrał z AZS AWF Warszawa 1:3. Klasyfikacja generalna: I miejsce UJ KRAKÓW, II miejsce Uniwersytet Szczecin, III miejsce UAM Poznań, IV miejsce AWF Wrocław, V miejsce AWF Gorzów, VI miejsce AWF Warszawa, VII AWF Katowice, VIII Uniwersytet Opolski; miejsca IX-XII: Politechnika Gdańska, AJD Częstochowa, AWF Poznań, PWSZ Wałbrzych; miejsca XIII-XV PŚ Gliwice, UKW Bydgoszcz, Uniwersytet Gdański.