https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Królowa w hali

Lekkoatletyczny Klub Sportowy Górnik Wałbrzych organizuje 1 lutego zawody lekkoatletyczne w hali z bieżnią tartanową: miting halowy oraz miting weteranów.
SONY DSC
– Adres hali: Wałbrzych  ul. Chopina 1 (stadion Nowe Miasto, dojazd z dworca PKP Wałbrzych Miasto autobus nr 0 z ul. Parkowej. Zawody rozpoczynają się o godzinie 11.00. Koszty zawodów ponosi organizator ,koszty dojazdów kluby, nie zostaną dopuszczone do startu dzieci. Startowe wynosi 10 zł za każdą konkurencje opłacone przed startem. Zgodnie z Ustawą o Kulturze Fizycznej obowiązek ubezpieczenia zawodnika od NW należy do klubu, który zawodnik reprezentuje. Organizator zawodów nie ponosi odpowiedzialności za szkody materialne i z tytułu ubezpieczeń zdrowotnych. Szatnie służą tylko jako przebieralnie w dniu zawodów. Organizator nie bierze odpowiedzialności za pozostawione rzeczy, szatnie będą czynne od godziny 8.45. Zapraszamy –mówi Stanisław Grędziński, prezes LKS Górnik Wałbrzych.
 
 
Program minutowy zerowy zawodów:
0.00 – 60mpł K, wzwyż M,  w dal M, 60mpł M
0.30 – 60m K + W
1.00 – 60m M +W, wzwyż K +W
1.50 – 60 pł K FINAŁY, 60 mpł M FINAŁY, kula K
2.10 – 60mK
2. 20 – 60m M
2.30 – 300m M i K, 400m W, kula M +W, 600m K, 1000m M +W
 
Tymczasem jako pierwsi swoje mistrzowskie starty mają wieloboiści.
– Niestety, nasza Weronika Grzelak nie weźmie udziału ani w Halowych Mistrzostwach Dolnego Śląska, ani tym bardziej w Halowych MP w Spale w wieloboju. Po prostu po kontuzji nie jest jeszcze gotowa, by wystartować w tych imprezach. Postanowiła wraz z trenerem Grzegorzem Banaszkiem zupełnie opuścić sezon halowy i wystartować dopiero w maju, chcąc uzyskać minimum na letnie ME juniorów w wieloboju. Tymczasem do czeskiego Jablonca na HMDŚ wybiera się kilkunastu wałbrzyszan, którzy będą walczyć o awans do ekipy dolnośląskiej na Halowe MP w Toruniu. Kilkoro z nich ma szanse na start w finale mistrzostw kraju. Będziemy o tym informować, a póki co, zapraszamy cały lekkoatletyczny Dolny Śląsk i kibiców na nasz niedzielny miting – dodaje Stanisław Grędziński.
(RED)
 
 

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty