https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Akademiczki w nowych strojach

Na boisku liczy się talent, umiejętności i praca zespołowa. Każde podanie piłki przesądza o dalszym biegu gry, decydując o zwycięstwie lub porażce. Doskonale wiedzą o tym zawodniczki klubu AZS PWSZ Wałbrzych, które przygotowując się do rundy wiosennej, zaczęły intensywne treningi w strojach od nowego partnera – firmy KiK.
azs pwsz walbrzych
 
Klub Piłkarski AZS PWSZ Wałbrzych zrzesza zawodniczki drużyn młodzieżowych i seniorek. W ostatnim czasie nowe stroje dla klubu przekazał sklep odzieżowy KiK, mieszczący się w Galerii Victoria. W rundzie wiosennej zawodniczki zaprezentują się w barwach niebiesko-białych i czerwono-białych. W skład przekazanych kompletów wchodzą koszulki, spodenki getry.
„Ogromną satysfakcję daje nam angażowanie się w propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży. Postanowiliśmy nawiązać współpracę z lokalnym klubem i przekazać dla piłkarek z klubu AZS PWSZ Wałbrzych sprzęt sportowy. Mamy nadzieję, że w nowych strojach dziewczyny sięgną po najwyższe trofea. Życzymy im samych sukcesów i trzymamy kciuki za strzelone bramki” – mówi Mariusz Kulik z firmy KiK.
Rundę jesienną pierwsza drużyna AZS PWSZ Wałbrzych zakończyła na trzecim miejscu w tabeli I ligi kobiet, w grupie południowej, z dorobkiem 22 punktów. Druga drużyna, z 21 punktami na koncie, wygrała Dolnośląską III Ligę Kobiet, grupa B. (fot. KiK)
(RED)
 
 
 
 

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty