Walimska Zimówka

fotka-zima-3
Konkurs samochodowy „Walimska Zimówka”, organizowany przez grupę Walim Rajdowy, z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, zarówno wśród zawodników, jaki i kibiców. Na 3,5 km trasie, biegnącej przez słynne Walimskie Patelnie oraz Przełęcz Walimską, została rozegrana kolejna edycja tej imprezy, rozpoczynającej jednocześnie zmagania kierowców w Rajdowym Samochodowym Pucharze Sudetów 2015. Na starcie tegorocznego konkursu stanęło 82 zawodników, rywalizujących w siedmiu klasach. Najlepszą załogą okazała się ekipa jadąca mitsubishi lancer evo -w składzie Karol Dobrodziej i Michał Miler, drugie miejsce zajęli Krystian Więcławek i Konrad Dwoiczko w subaru impreza, a trzecią lokatę zajęli goście z Czech Stepan Zabloudil  -Jiri Prochazka, jadący subaru impreza. Oficjalne wyniki z poszczególnych klas znajdują się na stronie internetowej Urzędu Gminy Walim (fot. walim.pl).