https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Nasza ekspertka

Sylwia Petryna jest pierwszą rodowitą wałbrzyszanką, która została zaproszona do udziału w prestiżowej kampanii „Znane Ekspertki”. Celem tego ogólnopolskiego przedsięwzięcia jest zwiększenie reprezentacji kobiet w programach informacyjnych i publicystycznych oraz na strategicznych konferencjach gospodarczych.
sylwia petryna
Dotychczas kampania „Znane Ekspertki”, która ma charakter niekomercyjny, uzyskała poparcie takich instytucji, jak: Komisja Europejska; Ministerstwo Spraw Zagranicznych; Ministerstwo Gospodarki, Administracji i Cyfryzacji; Giełda Papierów Wartościowych oraz mediów: TVP i Pulsu Biznesu. Udział w roli ekspertki związany jest również z udziałem w interaktywnej  bazie ekspertek, dzięki której wydawcy programów publicystycznych, dziennikarze i organizatorzy konferencji otrzymają dostęp online do rozbudowywanej sukcesywnie bazy przygotowanych do wypowiedzi publicznych kobiet z różnych dziedzin nauki, administracji i gospodarki. Baza jest umieszczona na specjalnie dedykowanej stronie: www.znaneekspertki.pl.
Przedstawicielką Wałbrzycha, która została zaproszona do udziału w tej kampanii, jest Sylwia Petryna – od 12 lat właścicielka firmy konsultingowej Petra Consulting, managerka, doświadczony trener biznesowy i praktyk zarządzania projektami. Z powodzeniem łączy umiejętności miękkie (jest akredytowanym coachem ICF) oraz twarde (związane z inwestycjami). Jest absolwentką Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej, aktualnie w trakcie realizacji studiów podyplomowych Akademia Kaizen na Politechnice Warszawskiej. Wałbrzyszanka była również ekspertką w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego w dziedzinie „Społeczeństwo informacyjne” i od ponad 14 lat zajmuje się pozyskiwaniem środków unijnych – w latach 2004 – 2013 pozyskała dla firm, organizacji i instytucji środki z Unii Europejskiej oraz zarządzała projektami, na łączną kwotę ponad 30 mln zł. Specjalizuje się również w rozwoju kompetencji menadżerskich oraz zarządzaniem zmianą w organizacji i prowadzi indywidualne sesje coachingowe dla osób prywatnych i firm. Ponadto realizuje się społecznie, promując działania i realizując projekty na rzecz kobiet (m.in. www.pracuacemamy.pl, Biznesłomenki z Dolnego Śląska, Lokalna Inicjatywa Kobiece Kobiety Zmieniają Świat, Biznes na Obcasach, Biuro Innowacji Społecznych) oraz osób niepełnosprawnych (m.in. Biznesklasa bez barier, Sprawny biznes z Dolnego Śląska, Wypracowanie skutecznych metod aktywizacji zawodowej i społecznej niepełnosprawnych). Za działalność pro-kobiecą została nominowana w Konkursie Aktywność Kobiet na Dolnym Śląsku 2011.
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj