https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Najlepsze biuro kredytowe w Wałbrzychu

Zbliżają się święta, a co za tym idzie WYDATKI i jeszcze raz WYDATKI. Na szczęście dla wszystkich potrzebujących wsparcia finansowego istnieje bardzo znana firma DOM FINANSOWY QS. Firma posiada w swojej ofercie zarówno pożyczki gotówkowe jak i konsolidacyjne z okresem spłaty nawet 150 m-cy.
 
zdjecie lokalu gdanska
Co wyróżnia Państwa firmę spośród innych tego typu?
– Przede wszystkim różnorodność oferty. Mamy nie tylko pożyczki bankowe, ale również posiadamy bardzo bogatą ofertę firm pozabankowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy do grona naszych produktów pożyczki dla osób ze „złym BIK-iem”. W ciągu nalbliższych dni będziemy dysponować również pożyczkami dla osób z komornikiem.
 
Rozumiem, że nie tylko tzw. dobrzy klienci mogą u Państwa zaciągnąć kredyt.
– Dokładnie tak. Bardzo dobrzy klienci mogą skorzystać z rekordowo nisko oprocentowanych kredytów. Osoby z dużą ilością pożyczek mogą skorzystać z kredytu konsolidacyjnego natomiast dla osób, które nie mają wspaniałej historii pożyczkowej, mamy pożyczki pozabankowe nawet do 20 000zł i aż do 48 miesięcy.
 
A co z młodymi osobami, które jeszcze nigdy nie korzystały z kredytów?
– I takim osobm mamy coś do zaoferowania. Młode osoby lub te, które nie korzystały z kredytów bankowych, normalnie mają problem z uzyskaniem jakiejkolwiek kwoty pożyczki. U nas mają szansę ją otrzymać.
 
Czyli warto do nas przyjść.
– Jak najbardziej. Podam przykład pana Henryka z Piaskowej Góry. Pan Henryk do kilku tygodni próbował uzyskać kredyt konsolidacyjny. Chodził od banku do banku porównując oferty. Tylko dwa banki przedstawiły ofertę, w innych natomiast miał brak zdolności kredytowej, jeszcze w innych zbyt niską ocenę scoringową. Wrócił więc do banków zainteresowanych i co się wydarzyło? Dostępnych ofert już nie było. BIK odnotował taką ilość zapytań z banków, że już żaden bank nie był zainteresowany udzieleniem Panu Henrykowi kredytu.Trafił do nas i na szczęście udało się znaleźć dla niego dobrą ofertę.
 
Jak to możliwe?
– Możliwe. Nie wystarczy mieć dobrej historii w BIK lub dobrych dochodów. Trzeba wiedzieć gdzie w pierwszej kolejności złożyć wniosek. Nasza firma posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży i jest uznawana za jedną z najbardziej solidnych marek w Polsce. To mówi samo za siebie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszej siedziby, która mieście się pomiędzy placem Magistrackim a Rynkiem w Wałbrzychu.
Umów się na bezpłatne spotkanie z doradcą!!!
 
Dom Finansowy QS
Wałbrzych ul.Gdańska 8
tel 726 388 593
Nam możesz zaufać!
(TP)

REKLAMA

Kliknij tutaj