https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Pół żartem, pół serio

W piątek o północy rozpoczyna się cisza wyborcza, która kończy kampanię wyborczą przed niedzielnymi wyborami samorządowymi. Kampania toczyła się praktycznie od zakończenia wakacji, a my postanowiliśmy ją podsumować zgodnie z tytułem: pół żartem, pół serio.
 
– Dość tych awantur wyborczych. Trochę humoru. Mam pytanie do moich wrogów i sympatyków. Która z tych dwóch ulotek wyborczych jest lepsza  Proszę nie esemesować na mój numer. Mam nadzieję że ten widok widoczny każdego lipca nad Bałtykiem nikogo nie zgorszy – napisał na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych radny Rady Miejskiej Wałbrzycha Robert Rozmuski, który ponownie ubiega się o miejsce w gronie miejskich rajców.
Swój wpis opatrzył dwoma zdjęciami, które są dostępne tutaj:
https://www.facebook.com/robert.rozmuski?fref=ts
 
Co ciekawe, wśród osób komentujących ten żart, przeważały panie. Wszyscy, bez względu na płeć i wiek, opowiedzieli się za „plażową ulotką”. Czy aby na pewno chodziło o tęsknotę za latem i morzem?
Jeden z naszych Czytelników, postanowił w inny sposób podsumować kończącą się właśnie kampanię wyborczą. W naszej ocenie nadesłany przez niego rysunek jeszcze długo będzie aktualny…
(RED)
rysunek wyborczy

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty