https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Strefowy puchar czeka

Osiem firm z Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wystawiło swoje reprezentacje na pierwszy Halowy Turniej Piłki Nożnej o puchar prezesa WSSE. Rozgrywki zaplanowane zostały na sobotę, 18 października w wałbrzyskiej hali sportowej Aqua – Zdroju. Początek imprezy o godzinie 9:30. Finałowy mecz zaplanowano na godzinę 17.30. Do rywalizacji przystąpi także zespół z „INVEST-PARK”, spółki zarządzającej wałbrzyską strefą.
 
– Od dawna docierały do nas sygnały od przedsiębiorców, aby zorganizować wspólną imprezę sportową – mówi Barbara Kaśnikowska, prezes WSSE. – Okazało się, że w wielu firmach działają drużyny piłkarskie, które mają wielką ochotę na rozgrywki z kolegami z innych zakładów. Uznaliśmy, że to dobry pomysł. Sport jest obecny w strefie od dawna, Toyota organizuje biegi sztafetowe, rozegraliśmy turniej bowlingowy z Japończykami. Sport integruje, daje poznać jego uczestników z innej, cieplejszej strony. Na pewno pomaga w uprawianiu biznesu – podkreśla prezes Kaśnikowska. – Sobotni turniej, to będzie raczej męska rozgrywka. Sfeminizowana spółka Invest-Park musiała sięgnąć po posiłki do Invest-Park Development oraz zawodników z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii. Udało się zatem skompletować drużynę – dodaje Barbara Kaśnikowska.
Pięcioosobowe zespoły wybiegną na parkiet o godz. 10. Mecz o 1 miejsce rozpocznie się o 17.30, a uroczyste wręczenie nagród, medali i pucharów przewidziano na godz. 18:00.
(RED)SONY DSC

REKLAMA