https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Dziewczęta w finale

Na boiskach przy Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ miał miejsce finał wojewódzki V Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP. Mecze zostały rozegrane w czterech grupach eliminacyjnych.
 tytulowe_orlik_wyniki-860x320
Młodzi zawodnicy wykazali ogromne zaangażowanie. Po zaciętych rozgrywkach wyłoniono zwycięzców, którzy zawalczą o Puchar Premiera RP w Warszawie. Do finału zakwalifikowały się następujące drużyny: dziewczęta młodsze – 21+ Szczawno Zdrój; dziewczęta starsze – Smerfy Bielawa; chłopcy młodsi – Kusy Bolesławiec; chłopcy starsi – Średzkie Orlęta.
Znamy już wszystkich uczestników wielkiego finału krajowego 5. Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP. W szesnastu województwach wyłoniono zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych – w sumie 64 drużyny. Łącznie w finałach wojewódzkich strzelono 1222 bramki i rozegrano 640 spotkań. Finał ogólnopolski – tradycyjnie już – odbędzie się w Warszawie, w formule 3-dniowych zawodów, zakończonych Wielkim Finałem Turnieju Orlika na Torwarze. Wówczas poznamy najlepsze drużyny w czterech kategoriach – dziewcząt i chłopców z rocznika 2001-2002 oraz dziewcząt i chłopców z rocznika 2003-2004. Szczegółowe informacje na stronie www.turniejorlika.pl.
(RED)

REKLAMA

REKLAMA