Nasi bez medali

Dziewięć medali zdobyli lekkoatleci klubów dolnośląskich w Małym Memoriale Kusocińskiego, który dla młodzików jest mistrzostwami kraju. LKS Górnik Wałbrzych miał też tam swoich reprezentantów, którzy zajęli miejsca poza podium.
grzelak22-337x450

W Zielonej Górze wystąpili Piotr Pytlak i Oliwia Głód. Pierwszy w pchnięciu kulą uzyskał wynik 12,22 m, co dało mu 14 miejsce. Oliwia w biegu na 300 m ppł uzyskała czas 50.43 i zajęła 22. miejsce. Teraz kolejny start wałbrzyszanki w Zielonej Gorze. W weekend 4-5.10 w wieloboju wystąpi tam Weronika Grzelak, która straciła przez kontuzję niemal cały sezon i teraz musi swoim wynikiem spełnić minima do awansu do kadry narodowej. Trzymamy kciuki za udany start Weroniki.