https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Klasa okręgowa

W najciekawszym meczu 8 kolejki piłkarskiej klasy okręgowej Polonia-Stal II Świdnica zremisowała z Victorią Świebodzice 0:0. Podziałem punktów zakończyła się także konfrontacja Trojana Lądek Zdrój ze Skalnikiem Czarny Bór (1:1), a Zdrój Jedlina Zdrój uległ Karolinie Jaworzyna Śląska 2:5.
SONY DSC
Wyniki 8 kolejki:
Polonia-Stal II Świdnica – Victoria Świebodzice 0:0
Trojan Lądek Zdrój – Skalnik Czarny Bór 1:1
Zdrój Jedlina Zdrój – Karolina Jaworzyna Śląska 2:5
Piast Nowa Ruda – Iskra Jaszkowa Dolna 3:3
Zryw Gola Świdnica – Unia Bardo 2:0
Włókniarz Kudowa Zdrój – Unia Złoty Stok 3:1
Piławianka Piława Górna – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2:2
LKS Bystrzyca Górna – Nysa Kłodzko 2:2
 
1.         Piast Nowa Ruda                    8          22        24:11
2.         Victoria Świebodzice             8          19        17:8
3.         Trojan Lądek Zdrój                8          16        24:15
4.         LKS Bystrzyca Górna                        8          16        24:13
5.         Nysa Kłodzko                                    8          15        13:8
6.         Polonia-Stal II Świdnica         8          13        10:12
7.         Unia Złoty Stok                      7          11        12:10
8.         Zdrój Jedlina Zdrój                8          10        16:21
9.         Zryw Gola Świdnicka                        8          9          19:17
10.       Unia Bardo                             8          9          17:16
11.       Iskra Jaszkowa Dolna                        8          8          15:24
12.       Skalnik Czarny Bór                8          8          7:13
13.       Karolina Jaworzyna Śląska    8          8          15:15
14.       Piławianka Piława Górna       8          8          15:18
15.       Zamek Kamieniec Ząbkowicki          8          4          14:20
16.       Włókniarz Kudowa Zdrój      7          1          8:29
 
Następna kolejka – 4-5 października
Unia Bardo – LKS Bystrzyca Górna
Unia Złoty Stok – Zryw Gola Świdnicka
Karolina Jaworzyna Śląska – Włókniarz Kudowa Zdrój
Skalnik Czarny Bór – Zdrój Jedlina Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Trojan Lądek Zdrój
Iskra Jaszkowa Dolna – Piławianka Piława Górna
Victoria Świebodzice – Piast Nowa Ruda
Nysa Kłodzko – Polonia-Stal II Świdnica
(RED)
 
Źródło: http://ligiwch24.xaa.pl/

REKLAMA

Kliknij tutaj