https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Klasa okręgowa

W najciekawszym meczu 8 kolejki piłkarskiej klasy okręgowej Polonia-Stal II Świdnica zremisowała z Victorią Świebodzice 0:0. Podziałem punktów zakończyła się także konfrontacja Trojana Lądek Zdrój ze Skalnikiem Czarny Bór (1:1), a Zdrój Jedlina Zdrój uległ Karolinie Jaworzyna Śląska 2:5.
SONY DSC
Wyniki 8 kolejki:
Polonia-Stal II Świdnica – Victoria Świebodzice 0:0
Trojan Lądek Zdrój – Skalnik Czarny Bór 1:1
Zdrój Jedlina Zdrój – Karolina Jaworzyna Śląska 2:5
Piast Nowa Ruda – Iskra Jaszkowa Dolna 3:3
Zryw Gola Świdnica – Unia Bardo 2:0
Włókniarz Kudowa Zdrój – Unia Złoty Stok 3:1
Piławianka Piława Górna – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2:2
LKS Bystrzyca Górna – Nysa Kłodzko 2:2
 
1.         Piast Nowa Ruda                    8          22        24:11
2.         Victoria Świebodzice             8          19        17:8
3.         Trojan Lądek Zdrój                8          16        24:15
4.         LKS Bystrzyca Górna                        8          16        24:13
5.         Nysa Kłodzko                                    8          15        13:8
6.         Polonia-Stal II Świdnica         8          13        10:12
7.         Unia Złoty Stok                      7          11        12:10
8.         Zdrój Jedlina Zdrój                8          10        16:21
9.         Zryw Gola Świdnicka                        8          9          19:17
10.       Unia Bardo                             8          9          17:16
11.       Iskra Jaszkowa Dolna                        8          8          15:24
12.       Skalnik Czarny Bór                8          8          7:13
13.       Karolina Jaworzyna Śląska    8          8          15:15
14.       Piławianka Piława Górna       8          8          15:18
15.       Zamek Kamieniec Ząbkowicki          8          4          14:20
16.       Włókniarz Kudowa Zdrój      7          1          8:29
 
Następna kolejka – 4-5 października
Unia Bardo – LKS Bystrzyca Górna
Unia Złoty Stok – Zryw Gola Świdnicka
Karolina Jaworzyna Śląska – Włókniarz Kudowa Zdrój
Skalnik Czarny Bór – Zdrój Jedlina Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Trojan Lądek Zdrój
Iskra Jaszkowa Dolna – Piławianka Piława Górna
Victoria Świebodzice – Piast Nowa Ruda
Nysa Kłodzko – Polonia-Stal II Świdnica
(RED)
 
Źródło: http://ligiwch24.xaa.pl/

REKLAMA

Kliknij tutaj

Aby kontynuować zaakceptuj korzystanie z plików Cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close