Gol Łasickiego

{object}
Igor Łasicki strzelił pierwszego gola dla nowego klubu. Wychowanek Górnika Boguszów Gorce rozegrał całe spotkanie w barwach trzecioligowego włoskiego zespołu AS Gubbio Calcio 1910 i w 74 minucie wpisał się na listę strzelców, doprowadzając do remisu z Savona 1907 FBC. Drużyna Łasickiego ostatecznie wygrała 3:2 i po sześciu kolejkach zajmuje 13 miejsce.
Jak już informowaliśmy,  Igor Łasicki został powołany do reprezentacji Polski U21 na Turniej Czterech Narodów, w którym Polacy 9 października zmierzą się w Lublinie z Włochami, a 13 października zagrają w Genewie ze Szwajcarią. (fot. Tomasz Folta)