https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Będzie przełom?

protest_niepelnosprawnych_walbrzychW poniedziałek, w godzinach wieczornych, przedstawiciele wałbrzyskiej Fundacji im. De Gaulle’a dostali zaproszenie od władz województwa dolnośląskiego w celu przedstawienia propozycji umowy dotyczącej utworzenia Zakładu Aktywności Zawodowej, o który wnioskowała fundacja. Czy to oznacza przełom w tej sprawie?
 
– Nie jesteśmy do końca pewni tych zapewnień, ponieważ już wielokrotnie otrzymywaliśmy obietnice sfinalizowania całej sprawy, ale najważniejsi są dla nas nasi podopieczni, dla których podróż do Wrocławia jest ogromnym wysiłkiem i poświęceniem. Dlatego postanowiliśmy odwołać protest okupacyjny, który byłby dla wszystkich ogromnym wyzwaniem i wysyłamy na godzinę 12.00 tylko przedstawicieli Fundacji w celu omówienia szczegółów dotyczących umowy. Mamy nadzieję, że jest to przełomowy moment całej sprawy, który doprowadzi do powstania projektu będącego wizytówką naszego województwa – poinformowali nas przedstawiciele Fundacja im. De Gaulle’a.
Więcej o sprawie w pozostałych artykułach: Zablokują blokującychWywalczyli sobie pracę Odwet urzędników na niepełnosprawnych?Niepełnosprawni jadą okupować urząd!

(RED)

REKLAMA

Click Here