Zwycięskie, ale bez awansu

Reprezentacja Polski w piłce nożnej kobiet pokonała Bośnię i Hercegowinę 3:1 w meczu, który kończył eliminacje do mistrzostw świata. Całe spotkanie w polskiej bramce rozegrała Daria Antończyk z AZS PWSZ Wałbrzych.
azs pwsz I liga antonczyk
We Włocławku, w obecności prawie 4 tysięcy kibiców, naszą bramkarkę zdołała pokonać w 42 minucie Eldina Ahmić. Ale biało – czerwone miały już wtedy na koncie trzy gole, zdobyte przez Natalię Pakulską w 19 minucie z rzutu karnego, Ewę Pajor w 29 minucie oraz Ewelinę Kamczyk w 33 minucie.
Polska zagrała w składzie: Daria Antończyk – Aleksandra Sikora, Agata Guściora, Jolanta Siwińska, Natalia Chudzik – Joanna Płonowska (79 Magdalena Szaj), Natalia Pakulska, Paulina Dudek, Nikol Kaletka (74 Patrycja Balcerzak), Ewelina Kamczyk (88 Patrycja Wiśniewska) – Ewa Pajor.
Nasza reprezentacja zajęła w 4 grupie eliminacyjnej trzecią lokatę i nie zdołała wywalczyć awansu.