https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Derby dla akademiczek

W najciekawszym meczu 3 kolejki III ligi piłki nożnej kobiet Victoria Aglomeracja Wałbrzyska uległa AZS PWSZ II Wałbrzych 2:3.
vw_mecz
 
– Był to mecz walki i ambicji obu drużyn. Gratuluję 3 punktów naszym rywalkom i życzę im powodzenia w dalszej rywalizacji w III lidze kobiet. Moje zawodniczki dały z siebie wszystko. Pomimo choroby i wielu urazów, chciały w takim meczu zagrać i zagrały. Za to należą się wielkie słowa uznania. Dziękuję im za to bardzo – powiedział po meczu Jacek Grabowski, trener Victorii Aglomeracja. – Dziś w naszym zespole zadebiutowała Aleksandra Ugarenko, która strzeliła przepięknego gola i – tak jak pozostałe – dała z siebie wszystko. Drugiego gola dla VAW strzeliła Ola Laskowska, po równie pięknej akcji. Z prawej strony dorzuciła piłkę Karolina Janicka, a Ola z woleja, z pierwszej piłki, pokonała bramkarkę rezerw AZS PWSZ. Rezerwy uczelnianej drużyny to bardzo młody zespół, który bardzo dobrze zaprezentował się w dzisiejszym meczu. Pomimo przewagi naszej drużyny to naszym rywalkom dziś sprzyjało szczęście i wygrały ten mecz.
Dla zwycięskiego zespołu gole zdobyły: Iwańczuk, Żurawska i Pryk.
W następnej kolejce (27-28 września) AZS PWSZ II Wałbrzych będzie podejmował Piasta Nowa Ruda, Victoria Aglomeracja Wałbrzyska podejmie Bielawiankę Bielawa, a Zdrój Jedlina Zdrój zagra na własnym boisku z Polonią Stal Świdnica.
Z kolei młodziczki Victorii Aglomeracji Wałbrzyska zdobyły pierwszy punkt w Lidze Terenowej Młodzików, remisują 2:2 z chłopcami Zdroju Jedlina Zdrój.
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj