https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Wakacje z OSK

Pierwsza pomoc
 
 
 
 
 
Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu, tradycyjnie przygotował dla dzieci i młodzieży bogatą ofertę zajęć wakacyjnych. Składały się na nie m.in. zawody i turnieje sportowe, wycieczki i różnego rodzaju konkursy.
 
W ostatnich dniach sierpnia wypoczywający z OSK uczestniczyli w wycieczce do Książańskiego Parku Krajobrazowego. Obserwowali zawieszanie budek dla nietoperzy, które składane były wcześniej w OSK, a wyprawę zakończyło pieczenie kiełbasek.
W schronisku PTTK „Andrzejówka” odbyły się warsztaty przyrodnicze, natomiast w wałbrzyskim muzeum dzieci wzięły udział w warsztatach malowania na porcelanie, a na zajęciach prowadzonych przez przedstawicieli Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, zapoznały się z zasadami bezpiecznej kąpieli oraz udzielania pierwszej pomocy.
Wakacje z OSK zakończyła zabawa w Pasażu Tesco w Szczawnie-Zdroju, połączona z konkursami sprawnościowymi, tanecznymi i wokalnymi. Ogłoszono wyniki konkursu plastycznego pt. „Co fruwa i hasa w dolnośląskich lasach”.
(BAS)
Na zdjęciu: Ćwiczenia w udzielaniu pierwszej pomocy.
 

REKLAMA