https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Puchar Dolnego Śląska

Zapraszamy w ostatni weekend wakacji na prestiżowy turniej koszykówki Puchar Dolnego Śląska z udziałem m.in. aktualnego mistrza Polski, Turowa Zgorzelec, siedemnastokrotnego mistrza Polski, Śląska Wrocław i – w roli gospodarza – dwukrotnego mistrza Polski, Górnika Wałbrzych! W trakcie turnieju, w dniach 29 – 31 sierpnia, w dwóch halach Centrum AQUA ZDRÓJ w Wałbrzychu, rozegranych zostanie aż 18 spotkań w systemie każdy z każdym.
 
SONY DSC
 
W turnieju ekstraklasowym z udziałem zespołów: PGE Turów Zgorzelec, Śląsk Wrocław, ROSA Radom, Polfarmex Kutno – 6 meczów w Hali AQUA ZDRÓJ ul. Ratuszowa 6,
W turnieju drugoligowym z udziałem zespołów: Górnik Trans.eu Wałbrzych, Exact Systems Śląsk Wrocław, Doral Nysa Kłodzko, Sudety Jelenia Góra – 6 meczów, w tym 3 mecze z udziałem Górnika Wałbrzych w Hali AQUA ZDRÓJ ul. Ratuszowa 6, a pozostałe 3 w hali przy ul. Wysockiego 11a.
W turnieju juniorskim rocznika 1997 z udziałem zespołów: Górnik Wałbrzych, Turów Zgorzelec, Śląsk Wrocław, Nysa Kłodzko – 6 meczów w hali przy ul. Wysockiego 11a.
Bilety na mecze rozgrywane w Hali AQUA ZDRÓJ w cenie 10 zł na jeden dzień (3 mecze) lub 20 zł karnet na 3 dni (12 meczów) w sprzedaży od wtorku od godz. 11:00 w kasach Centrum AQUA ZDRÓJ, a dla młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich wstęp wolny na podstawie legitymacji szkolnej. Na mecze rozgrywane w hali przy ul. Wysockiego wstęp wolny.
(RED)

REKLAMA