https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Jedyna taka księgarnia

Nowy rok szkolny tuż tuż. Chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze? Przyjdź do Księgarni Edukacyjno – Językowej POLANGLO przy al. Wyzwolenia 4 w Wałbrzychu – właśnie tu znajdziesz pełną ofertę szkolną z atrakcyjnym rabatem!
 ksiegarnia polango
 
 
 
Koniec wakacji to dla rodziców dzieci w wieku szkolnym gorący okres przygotowań do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. A kompletowanie szkolnych wyprawek to zajęcie nie tylko czasochłonne, ale przede wszystkim kosztowne.
– Mamy świadomość, że w budżecie na ten cel najpokaźniejszą kwotę trzeba zarezerwować na zakup książek. Podręczniki, ćwiczenia, słowniki i inne materiały pomocnicze oraz uzupełniające spędzają sen z powiek rodziców, którzy poświęcają mnóstwo czasu na ich skompletowanie, szukając odpowiednich pozycji w najkorzystniejszych cenach. Tymczasem Księgarnia Edukacyjno – Językowa POLANGLO przy al. Wyzwolenia 4 w Wałbrzychu to miejsce w centrum miasta, które oferuje pełną ofertę szkolną. U nas bez kłopotów i straty czasu można zaopatrzyć się w podręczniki szkolne, artykuły szkolne, słowniki i beletrystykę. Dodatkowo oferujemy każdemu klientowi rabat w wysokości aż 17 procent na cały asortyment naszej księgarni. Podstawą do udzielenia tej bonifikaty jest znajdujący się poniżej kupon rabatowy. Zapraszamy wszystkich do naszej księgarni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00, a także w soboty w godzinach od 9.00 do 13.00 – zachęcają pracownicy Księgarni Edukacyjno – Językowej POLANGLO przy al. Wyzwolenia 4 w Wałbrzychu.
Więcej informacji na temat oferty można uzyskać pod numerem telefonu (74) 842 38 09 oraz na stronie internetowej www.polango.pl.
(TP)

REKLAMA

Kliknij tutaj