https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Z Zagłębia do Wałbrzycha

Pierwszoligowy AZS PWSZ Wałbrzych pozyskał kolejną nową piłkarkę. Tym razem zespół beniaminka wzmocniła Aleksandra Bosacka z Zagłębia Lubin.
bosacka w AZS PWSZ
(fot. AZS PWSZ Wałbrzych)
– Z ogromną radością informujemy, że powodzeniem zakończyły się rozmowy transferowe z Aleksandrą Bosacką, która broniła dotychczas barw ekstraligowego Zagłębia Lubin i w sezonie 2014/15 zobaczymy ją grającą dla AZS PWSZ Wałbrzych. Jest to dla nas ogromne wzmocnienie, bowiem 24- letnia Ola wniesie do naszego młodego zespołu wiele ,tak bardzo potrzebnego nam doświadczenia. Przez 2 ostatnie sezony była nie tylko podstawową -grającą na lewej obronie zawodniczką „Miedziowych”,  ale pełniła także funkcję kapitana drużyny. Aleksandra Bosacka dołączy do nas po powrocie z obozu przygotowawczego w Gdyni i będzie już wspólnie z zespołem przygotowywać się do pierwszego meczu ligowego z AZS UJ Kraków, który zostanie rozegrany 17.08.2014 o godz.17.00 w Wałbrzychu – mówią działacze AZS PWSZ Wałbrzych.
Wałbrzyszanki, przygotowujące się do rozgrywek na zapleczu ekstraklasy, rozgrywają mecze kontrolne. D tej pory AZS PWSZ przegrał z Zagłębiem Lubin 0:9, a w Cetniewie Sztorm Gdynia pokonał nasze akademiczki 3:1 (1:1), a bramki zdobywały: Monika Pielowska 3 (15, 81, 87 min.) oraz Katarzyna Brzeska (22 min.)
(RED)

REKLAMA