https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Piłkarskie ligi w okręgu

Okręgowy Związek piłki nożnej w Wałbrzychu opublikował terminarze klasy okręgowej i trzech grup klasy A seniorów oraz klasy okręgowej juniorów.
 
SONY DSC
 
Klasa okręgowa seniorów rundę jesienną rozpocznie w piątek, 15 sierpnia. Mecze I kolejki rozpoczną się o godz. 14.00, a grać będą:
 
ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ – PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA
SKALNIK CZARNY BÓR – ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
(w Boguszowie Gorcach na stadionie przy ul. Kusocińskiego)
 
UNIA ZŁOTY STOK – VICTORIA ŚWIEBODZICE
TROJAN LĄDEK ZDRÓJ – BYSTRZYCA GÓRNA
WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDRÓJ – PIAST NOWA RUDA
GOLA ŚWIDNICKA – STAL ŚWIDNICA
UNIA BARDO – NYSA KŁODZKO
KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA – ISKRA JASZKOWA DOLNA
 
Tego samego dnia i o tej samej godzinie rozpoczną się zmagania w trzech grupach klasy A seniorów:
 
grupa I
MKS SZCZAWNO ZDRÓJ     – GROM WITKÓW
JOKER JACZKÓW     – SUDETY DZIEĆMOROWICE
BIAŁY ORZEŁ MIEROSZÓW           – ZIELONI MROWINY
KS WALIM – CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH
CUKROWNIK PSZENNO      – GWAREK WAŁBRZYCH
VENUS NOWICE       – WŁÓKNIARZ Głuszyca
UNIA JAROSZÓW     – NYSA KŁACZYNA
PUO WIŚNIOWA       – GRANIT ROZTOKA
 
grupa II:
ZIELONI ŁAGIEWNIKI         – CZARNI SIENIAWKA
VICTORIA TUSZYN  – BOXMET PISKORZÓW
HENRYKOWIANKA HENRYKÓW  – SPARTA Ziębice
SKAŁKI STOLEC       – NIEMCZANKA NIEMCZA
TARNOVIA TARNÓW          – POGOŃ PIESZYCE
DABRO – BAU MAKOWICE – RAWA Boleścin
ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY    – WIEŻA RUDNICA
DELTA SŁUPICE       – KOLIBER UCIECHÓW
 
grupa III:
ODRODZENIE SZALEJÓW DOLNY            – ZAMEK GORZANÓW
TĘCZA ŚCINAWKA DOLNA           – SUDETY MIĘDZYLESIE
MLKS RADKÓW       – KRYSZTAŁ STRONIE ŚLĄSKIE
ORLĘTA KROSNOWICE      – POGOŃ ZEM DUSZNIKI
POLANICA ZDRÓJ    – HUTNIK SZCZYTNA
ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW    – POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
INTER OŻARY          – ŁOMNICZANKA STARA ŁOMNICA
POLONIA Bystrzyca Kłodzka            – CZARNI BRASZOWICE
 
Klasa okręgowa juniorów wystartuje 31 sierpnia, w wszystkie mecze zostały zaplanowane na godz. 14.30:
GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH    – ZJEDNOCZENI ŻARÓW
MKS SZCZAWNO ZDRÓJ     – PIAST NOWA RUDA
AMATORSKI KS Strzegom    – STAL ŚWIDNICA
BIELAWIANKA BIELAWA – NYSA KŁODZKO
ORZEŁ MĄKOLNO   – VICTORIA ŚWIEBODZICE
KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA           – ISKRA JASZKOWA DOLNA
KS ORZEŁ Ząbkowice Śląskie           – ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
 
Pełne terminarze dostępne są na stronie: http://ozpnwalbrzych.pl/rozgrywki/
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj