Flota pod Chełmcem

Piłkarze Floty Świnoujście do nowego sezonu przygotowują się w Wałbrzychu. Pierwszoligowcy będą trenowali na obiektach przy ul. Ratuszowej do 17 lipca. Podopieczni trenera Tomasza Kafarskiego rozgrywają także mecze sparingowe.

flota_swinoujscie_tytulowe-860x320

W czwartek Flota pokonała Polonię Świdnica 3:1. Do przerwy był remis 1:1, po golach Rafała Grzelaka (15-k) dla świnoujścian i Michała Sudoła dla świdniczan (25), a tuż po przerwie zwycięstwo gościom zapewnili Jasitczak (47) i Łukasz Zaniewski (49). Kolejnym rywalem Floty będzie w środę (16 lipca, godz. 17.00) Górnik Wałbrzych.