https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Brakuje tylko stopera?

Byli piłkarze Miedzi Legnica: Mateusz Fedyna i Mateusz Bany byli sprawdzani przez trenera Andrzeja Polaka w środowym meczu kontrolnym Górnika Wałbrzych z Odrą Opole (1:1). Jak nieoficjalnie dowiedział się portal sport.db2010.pl wałbrzyszanie szukają jeszcze stopera.
 
SONY DSC
 
Mateusz Fedyna to 21-letni pomocnik, który jesień poprzedniego sezonu spędził w I-ligowej Miedzi Legnica i zaliczył 9 spotkań na zapleczu ekstraklasy, a wiosną grał w III-ligowych rezerwach Śląska Wrocław i w 12 meczach strzelił 4 gole. Z kolei Mateusz Bany to 21-letni obrońca, który jesienią poprzedniego sezonu był zawodnikiem Miedzi Legnica, a wiosną grał w III-ligowym Bałtyku Koszalin, rozgrywając 13 spotkań.
Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że Górnik zatrudni brazylijskiego obrońcę Filipe (LZS Piotrówka), pochodzącego z Paczkowa 20-letniego obrońcę Przemysława Cichockiego (Czarni Otmuchów), 19-letniego napastnika Kamila Mańkowskiego (LZS Piotrówka), 31-letniego pomocnika Bartosza Szepetę (Ostrovia Ostrów Wielkopolski) oraz 25-letniego napastnika Marcina Orłowskiego (Radomiak Radom). Trwają jeszcze poszukiwania doświadczonego stopera. Być może kandydat do gry na tej pozycji pojawi się w Wałbrzychu w sobotę, by zaprezentować się w meczu kontrolnym z AKS Strzegom (godz. 11.00).
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj