https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Świebodziczanie na podium

Dziesięć zespołów stanęło do walki w piłkarskim turnieju orlików, który rozegrany został na stadionie miejskim im. Ludwika Paluszaka w Świebodzicach. W rywalizacji udział wzięły: Lechia Dzierżoniów, Baszta Wałbrzych, Olimpijczyk Wałbrzych, UKS Gniewków, UKS Tazo Pieszyce, Orlik Kłodzko, Bielawianka Bielawa, Polonia Stal Świdnica oraz dwa zespoły Victorii Świebodzice.
 
turniej orlikow swiebodzice
 
Najlepsi wśród rówieśników okazali się być młodzi piłkarze Orlika Kłodzko, drudzy byli zawodnicy Lechii Dzierżoniów, a trzecie miejsce przypadło w udziale drugiemu zespołowi Victorii. Biało-niebiescy wystąpili w składzie: Przemysław Brągiel. Jakub Chruszcz, Daniel Dominiak, Paweł Gniewek, Bruno Kabaciński, Maciej Król, Daniel Pichurski, Adam Tarkowski i Filip Sosnowicz. Na siódmym miejscu uplasował się zespół Victorii I, w składzie: Alex Błasz, Szymon Borowicz, Jakub Gmur, Piotr Goździcki, Krystian Kafeł, Kryspin Mosór, Kacper Nawojski, Michał Rus, Jakub Rutkowski i Piotr Stawicki.
Wszyscy uczestnicy turnieju zostali obdarowani sprzętem sportowym, który na ręce kapitanów zespołów złożył burmistrz Bogdan Kożuchowicz. Na wszystkich, którzy zdecydowali się na oglądanie piłkarskich zmagań, czekały nie tylko emocje na boisku, ale również stoiska gastronomiczne i loteria fantowa.
(RED)

REKLAMA

Click Here