https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Victoria się zbroi

Beniaminek I ligi siatkarzy kompletuje skład na nowy sezon. Nowym rozgrywającym Victorii PWSZ Wałbrzych będzie Maciej Fijałek, który w minionym sezonie grał e ekstraklasie w BBTS Bielsko-Biała.
 
SONY DSC
 
Trener Victorii PWSZ Krzysztof Janczak postawił na: Łukasza Karpiewskiego (atakujący), Łukasza Kaczmarka (przyjmujący), Arkadiusza Olczyka (środkowy), Pawła Olszewskiego (środkowy), Sebastiana Zielińskiego (przyjmujący). Do tego grona dołączył Maciej Fijałek, który w ostatnim sezonie był podstawowym zawodnikiem BBTS w Plus Lidze. Do wałbrzyskiego beniaminka dołączyli także Szymon Piórkowski ze Stali AZS PWSZ Nysa i libero Adrian Mihułka Energi Pekpol Ostrołęka. Po stronie ubytków zapisać trzeba Tomasza Walnedzika, Dawida Migdalskiego, Grzegorz Kuklę, Kamila Kucharczyka, Jakuba Paszka, Jarosława Pizuńskiego i Michała Tomiałowicza z którym klub nie przedłużył umów.
Wałbrzyszanie wciąż nie wiedzą dokładnie, z kim będą rywalizowali w nowym sezonie na zapleczu ekstraklasy. Choć I liga została powiększona do 14 zespołów, to z prawa gry na tym szczeblu zrezygnowały Karpaty Krosno, a zamiast TKS Tychy ma grać Caro Rzeczyca.
(RED)

REKLAMA

Click Here