https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Nowoczesna oaza dla maluchów

W najnowocześniejszym budynku w Wałbrzychu od września rozpocznie działalność Chatka Małolatka II. – Wspaniały plac zabaw, nowoczesne wnętrze i wyposażenie oraz codzienne lekcje języka angielskiego to tylko niektóre z atutów naszego przedszkola – mówią właściciele nowego przedszkola językowego, które powstaje w biurowcu WSSE Invest-Park przy ul. Uczniowskiej w Wałbrzychu.
 
baner i bilboard
 
 
 
 
 
– Nasze przedszkole jest otwarte dla wszystkich dzieci z Wałbrzycha, gmin powiatu wałbrzyskiego i Świebodzic w wieku od 2 do 5 lat – zachęcają właściciele Chatki Małolatka II. – Chcemy w naszej placówce zapewnić komfort i dzieciom, i rodzicom. Dlatego oferujemy nie tylko nowoczesne, klimatyzowane sale, wspaniały plac zabaw na świeżym powietrzu i wygodny parking, ale także możliwość dowożenia dzieci z określonych miejsc miasta.
Chatka Małolatka II ma szansę stać się także prawdziwą kuźnią talentów, za sprawą szerokiej gamy zajęć edukacyjnych.
– W ramach czesnego dzieci będą mogły uczyć się języka angielskiego, ale będzie również możliwość wyboru drugiego języka obcego. Ponadto wszechstronny rozwój naszych podopiecznych kształtować będziemy podczas zajęć artystyczno- plastycznych, rytmiki, zajęć tanecznych, ekologicznych oraz sportowo – rekreacyjnych. Do tego dojdą cykliczne spotkania z muzyką i teatrem. Nad bezpiecznym i prawidłowym rozwojem dzieci w Chatce Małolatka II czuwać będzie doświadczona i oddana maluchom kadra – podkreślają właściciele nowego przedszkola przy ul. Uczniowskiej w Wałbrzychu.
Wszystkich rodziców zainteresowanych najlepszą ofertą przedszkolną w regionie wałbrzyskim zapraszamy po odbiór kart zgłoszeniowych do recepcji biurowca Invest – Parku. Tam również należy składać wypełnione zgłoszenia.
– Gdyby ktoś miał dodatkowe pytania, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 793 39 08 54 – zachęcają właściciele Przedszkola Językowego Chatka Małolatka II.
(TP)

REKLAMA

Click Here