https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Nowoczesna oaza dla maluchów

W najnowocześniejszym budynku w Wałbrzychu od września rozpocznie działalność Chatka Małolatka II. – Wspaniały plac zabaw, nowoczesne wnętrze i wyposażenie oraz codzienne lekcje języka angielskiego to tylko niektóre z atutów naszego przedszkola – mówią właściciele nowego przedszkola językowego, które powstaje w biurowcu WSSE Invest-Park przy ul. Uczniowskiej w Wałbrzychu.
 
baner i bilboard
 
 
 
 
 
– Nasze przedszkole jest otwarte dla wszystkich dzieci z Wałbrzycha, gmin powiatu wałbrzyskiego i Świebodzic w wieku od 2 do 5 lat – zachęcają właściciele Chatki Małolatka II. – Chcemy w naszej placówce zapewnić komfort i dzieciom, i rodzicom. Dlatego oferujemy nie tylko nowoczesne, klimatyzowane sale, wspaniały plac zabaw na świeżym powietrzu i wygodny parking, ale także możliwość dowożenia dzieci z określonych miejsc miasta.
Chatka Małolatka II ma szansę stać się także prawdziwą kuźnią talentów, za sprawą szerokiej gamy zajęć edukacyjnych.
– W ramach czesnego dzieci będą mogły uczyć się języka angielskiego, ale będzie również możliwość wyboru drugiego języka obcego. Ponadto wszechstronny rozwój naszych podopiecznych kształtować będziemy podczas zajęć artystyczno- plastycznych, rytmiki, zajęć tanecznych, ekologicznych oraz sportowo – rekreacyjnych. Do tego dojdą cykliczne spotkania z muzyką i teatrem. Nad bezpiecznym i prawidłowym rozwojem dzieci w Chatce Małolatka II czuwać będzie doświadczona i oddana maluchom kadra – podkreślają właściciele nowego przedszkola przy ul. Uczniowskiej w Wałbrzychu.
Wszystkich rodziców zainteresowanych najlepszą ofertą przedszkolną w regionie wałbrzyskim zapraszamy po odbiór kart zgłoszeniowych do recepcji biurowca Invest – Parku. Tam również należy składać wypełnione zgłoszenia.
– Gdyby ktoś miał dodatkowe pytania, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 793 39 08 54 – zachęcają właściciele Przedszkola Językowego Chatka Małolatka II.
(TP)

REKLAMA

Kliknij tutaj

Aby kontynuować zaakceptuj korzystanie z plików Cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close