https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

W Turcji będzie lepiej?

Reprezentacja Polski koszykarzy do lat 18 przegrała z Niemcami 64:71 w ostatnim meczu o Puchar Prezydenta Wałbrzycha i  – z kompletem 3 porażek – zajęła ostatnie miejsce.
 
SONY DSC
 
Mimo słabej postawy na wałbrzyskim parkiecie, trener Polaków Arkadiusz Miłoszewski wierzy w sukces swoich zawodników w lipcowych mistrzostwach Europy w Turcji.
– Nasz plan minimum to awans do najlepszej ósemki turnieju – powiedział portalowi sport.db2010.pl Arkadiusz Miłoszewski, trener rep[prezentacji Polski do lat 18. – Wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i jak się awansuje do grona ośmiu najlepszych zespołów turnieju, to potem wszystko może się zdarzyć, włącznie z awansem do strefy medalowej.
Marc – Oscar Sanny ze Śląska Wrocław, mimo  3 porażek biało – czerwonych (o poprzednich spotkaniach piszemy tutaj: http://sport.db2010.pl/?p=1009), jest zadowolony z pobytu pod Chełmcem.
– W Wałbrzychu spędziliśmy 10 dni. Ciężko trenowaliśmy i w trakcie turnieju było widać, że trochę brakuje nam sił. Mam jednak nadzieję, że wyciągniemy wnioski z tych porażek i na mistrzostwach w Turcji zagramy zdecydowanie lepiej. Tym bardziej, że turniej w Wałbrzychu był pierwszym, w którym zagraliśmy w obecnym składzie – powiedział portalowi sport.db2010.pl.
Turniej w Wałbrzychu, który był elementem przygotowań do lipcowych mistrzostw Europy U 18 w Turcji, wygrała reprezentacja Niemiec, przed Turcją i Rosją.
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj