https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Miedź pokonana, awans tuż tuż

Juniorzy starsi Górnika Wałbrzych coraz bliżej awansu do Centralnej Ligi Juniorów. Pierwszy mecz z Miedzią Legnica wałbrzyszanie wygrali 3:1.
 
juniorzy gornik miedz 3 1
 
 
Spotkanie zespołów z Wałbrzycha i Legnicy zostało rozegrane w… Jeleniej Górze. Do przerwy Górnik prowadził po golach Michała Bartkowiaka i Damiana Migalskiego 2:1,  a w drugiej połowie podopieczni trenera Piotra Przerywacza zdobyli trzeciego gola, po drugim trafieniu Bartkowiaka.
– Wczoraj nasi juniorzy pokonali swoich rówieśników z Miedzi Legnica 3:1(2:1), był to pierwszy z meczów barażowych, jakie gramy o wejście do Centralnej Ligi Juniorów. Kolejny zagramy za tydzień, w środę o godzinie 11:00, w Świdnicy – ze Śląskiem Wrocław. Wczoraj podopieczni Piotra Przerywacza zrobili wydatny krok w kierunku awansu, Centralna Liga Juniorów podobnie jak II liga seniorów jest w tym roku reformowana i z czterech grup utworzone zostaną dwie. To oznacza, że w razie awansu (a mamy nadzieję, że to się stanie) będziemy grać szeroko w Polsce. Awansuje jedna z trzech wymienionych drużyn – mówi Bartłomiej Mazur z Górnika Wałbrzych.
Górnik Wałbrzych – Miedź Legnica 3:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Michał Bartkowiak (28), 1:1 Robert Myrta (35), 2:1 Damian Migalski (37), 3:1 Michał Bartkowiak (78)
Górnik: Gracjan Błaszczyk, Michał Tytman, Kamil Misiak, Maciej Kwiatkowski, Sebastian Surmaj, Hubert Grędziński, Mateusz Sobiesierski, Marcin Gawlik, Michał Bartkowiak, Dominik Bronisławski, Damian Migalski oraz Kamil Młodziński, Dominik Woźniak. Trener: Piotr Przerywacz
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj