https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Ligowy raport piłkarski

II liga kobiet – 17 kolejka
Tygryski Świętochłowice – AZS PWSZ Wałbrzych 5:3
KKS Zabrze – Czarni Polonia Bytom 5:0
Rekord Bielsko-Biała – LKS Goczałkowice Zdrój 1:2
AZS II Wrocław – Gwiazda Ruda Śląska 3:0
1.FC II Katowice – Rolnik II Biedrzychowice
 
1.         KKS Zabrze                           17        36        50:22
2.         LKS Goczałkowice Zdrój      17        34        44:27
3.         AZS PWSZ Wałbrzych          17        31        48:30
4.         Rekord Bielsko-Biała             17        25        43:37
5.         Czarni Polonia Bytom                        17        23        37:38
6.         AZS II Wrocław                     17        23        41:46
7.         Rolnik II Biedrzychowice      16        23        30:27
8.         Gwiazda Ruda Śląska                        17        19        29:37
9.         Tygryski Świętochłowice       17        15        22:48
10.       1.FC II Katowice                    16        11        25:57
 
Ostatnia kolejka
1.FC II Katowice – AZS PWSZ Wałbrzych
Czarni Polonia Bytom – Tygryski Świętochłowice
Rolnik II Biedrzychowice – AZS II Wrocław
Gwiazda Ruda Śląska – Rekord Bielsko-Biała
LKS Goczałkowice Zdrój – KKS Zabrze
 
II liga – 34 kolejka
 
Warta Poznań – Górnik Wałbrzych 0:1 (relacja http://sport.db2010.pl/?p=809)
Gryf Wejherowo – Błękitni Stargard Szczeciński 1:2
Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec 0:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Jarota Jarocin 0:0
Raków Częstochowa – Bytovia Bytów 0:0
UKP Zielona Góra – Calisia Kalisz 2:3
MKS Kluczbork – Ruch Zdzieszowice 4:2
Polonia Bytom – Rozwój Katowice 4:0
KS Polkowice – Chrobry Głogów 0:3 v.o.
 
1.         Chrobry Głogów                    34        68        55:17
2.         Bytovia Bytów                                   34        62        55:30
3.         Zagłębie Sosnowiec               34        59        41:28
4.         Błękitni Stargard Szczeciński 34        55        58:40
5.         MKS Kluczbork                     34        52        57:46
6.         Górnik Wałbrzych                 34        52        40:36
7.         Rozwój Katowice                   34        52        40:36
8.         Warta Poznań                         34        51        52:50
9.         Polonia Bytom                                   34        49        45:34
10.       Raków Częstochowa              34        48        44:40
11.       Gryf Wejherowo                    34        45        52:49
12.       Odra Opole                            34        43        36:40
13.       Ruch Zdzieszowice                34        41        50:52
14.       Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 34        38        32:43
15.       Calisia Kalisz                         34        36        39:57
16.       UKP Zielona Góra                 34        34        37:51
17.       Jarota Jarocin                         34        32        31:56
18.       KS Polkowice                         34        17        15:74
 
SONY DSC
 
III liga – 34 kolejki
Prochowiczanka Prochowice – Polonia/Sparta Świdnica 3:1
Stilon Gorzów Wielkopolski – Bielawianka Bielawa 1:1
Piast Karnin – Lechia Dzierżoniów 1:3
Ślęza Wrocław – GKS Kobierzyce 3:0
Piast Żmigród – Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3:2
Promień Żary – MKS Oława 1:4
Formacja Port 2000 Mostki – Ilanka Rzepin 7:0
Zagłębie II Lubin – Foto-Higiena Gać 1:1
Śląsk II Wrocław – Polonia Trzebnica 1:4
 
Więcej informacji: http://sport.db2010.pl/?p=785
 
Tabela końcowa
 
1.         Ślęza Wrocław                                   34        77        78:32
2.         MKS Oława                           34        75        75:28
3.         Stilon Gorzów Wielkopolski  34        73        75:37
4.         Zagłębie II Lubin                   34        68        78:28
5.         Formacja Port 2000 Mostki    34        67        95:41
6.         Foto-Higiena Gać                   34        58        55:48
7.         Piast Żmigród                         34        53        51:48
8.         Śląsk II Wrocław                    34        52        62:53
9.         Lechia Dzierżoniów               34        48        54:44
10.       Polonia/Sparta Świdnica        34        48        52:53
11.       Piast Karnin                           34        43        51:66
12.       Bystrzyca Kąty Wrocławskie 34        42        40:47
13.       Polonia Trzebnica                  34        30        46:77
14.       Bielawianka Bielawa              34        29        36:74
15.       Promień Żary                         34        25        28:70
16.       Ilanka Rzepin                         34        24        42:79
17.       Prochowiczanka Prochowice 34        22        43:94
18.       GKS Kobierzyce                    34        19        34:76
 
IV liga – 29 kolejka
 
AKS Strzegom – BKS Bobrzanie Bolesławiec 1:2
Karkonosze Jelenia Góra – KP Brzeg Dolny 2:0
Pogoń Oleśnica           3-0       MKS Szczawno Zdrój 3:0 v.o.
Orla Wąsosz – Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:5
Piast Zawidów – Kuźnia Jawor 1:2
Sokół Wielka Lipa – Olimpia Kowary 0:1
Granica Bogatynia – Miedź II Legnica 4:2
Orkan Szczedrzykowice – LZS Stary Śleszów 3:2
Pogoń Oleśnica – MKS Szczawno Zdrój 3:0 v.o.
 
1.         KP Brzeg Dolny                     29        64        64:20
2.         Karkonosze Jelenia Góra       29        55        57:27
3.         Olimpia Kowary                    29        54        50:27
4.         Miedź II Legnica                    29        49        65:36
5.         LZS Stary Śleszów                 29        48        56:43
6.         AKS Strzegom                                   29        47        45:36
7.         Orzeł Ząbkowice Śląskie       29        46        57:44
8.         Sokół Wielka Lipa                 29        40        42:40
9.         Orkan Szczedrzykowice        29        40        59:54
10.       Granica Bogatynia                 29        39        49:51
11.       BKS Bobrzanie Bolesławiec  29        37        55:48
12.       Kuźnia Jawor                         29        33        31:53
13.       Orla Wąsosz                           29        33        42:70
14.       Pogoń Oleśnica                      29        24        33:72
15.       Piast Zawidów                                   29        19        26:64
16.       MKS Szczawno Zdrój                        29        22        26:72
 
Ostatnia kolejka – 14 czerwca, godz. 17.00
KP Brzeg Dolny – Orkan Szczedrzykowice
LZS Stary Śleszów – Granica Bogatynia
Miedź II Legnica – Sokół Wielka Lipa
Olimpia Kowary – Piast Zawidów
Kuźnia Jawor – Orla Wąsosz
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Pogoń Oleśnica
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Karkonosze Jelenia Góra
MKS Szczawno Zdrój – AKS Strzegom 0:3 v.o.
 
Klasa okręgowa – 29 kolejka
Stal Świdnica – Victoria Świebodzice 1:1
Skalnik Czarny Bór – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:2
Piast Nowa Ruda         2-0       Pogoń Pieszyce 2:0
Sparta Ziębice – Zjednoczeni Żarów 0:6
Karolina Jaworzyna Śląska – Iskra Jaszkowa Dolna 6:0
Piławianka Piława Górna – LKS Bystrzyca Górna 1:2
Unia Złoty Stok – Kryształ Stronie Śląskie 5:1
Nysa Kłodzko – Trojan Lądek Zdrój 5:2
 
1.         Zjednoczeni Żarów                29        59        87:48
2.         Piast Nowa Ruda                    29        55        75:38
3.         Victoria Świebodzice             29        50        66:44
4.         Unia Złoty Stok                      29        47        49:42
5.         Nysa Kłodzko                                    29        45        47:35
6.         Zamek Kamieniec Ząbkowicki          29        43        49:46
7.         LKS Bystrzyca Górna                        29        42        52:51
8.         Stal Świdnica                          29        41        57:45
9.         Skalnik Czarny Bór                29        38        36:58
10.       Trojan Lądek Zdrój                29        38        67:66
11.       Iskra Jaszkowa Dolna                        29        37        43:60
12.       Piławianka Piława Górna       29        36        57:61
13.       Karolina Jaworzyna Śląska    29        35        64:67
14.       Pogoń Pieszyce                      29        35        48:64
15.       Sparta Ziębice                                    29        30        39:73
16.       Kryształ Stronie Śląskie         29        26        36:74
 
Ostatnia kolejka – 15 czerwca
Victoria Świebodzice – Unia Złoty Stok
Kryształ Stronie Śląskie – Skalnik Czarny Bór
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Piast Nowa Ruda
Pogoń Pieszyce – Nysa Kłodzko
Trojan Lądek Zdrój – Karolina Jaworzyna Śląska
Iskra Jaszkowa Dolna – Sparta Ziębice
Zjednoczeni Żarów – Piławianka Piława Górna
LKS Bystrzyca Górna – Stal Świdnica
 
Klasa A – 29 kolejka
Zdrój Jedlina Zdrój – KS Walim 4:3
Włókniarz Głuszyca – Czarni Wałbrzych 3:0
Nysa Kłaczyna – Biały Orzeł Mieroszów 3:1
Tęcza Bolesławice – Gwarek Wałbrzych 1:3
Granit Roztoka – Sudety Dziećmorowice 3:3
Grom Witków – Górnik Boguszów-Gorce 6:2
Cukrownik Pszenno – Wenus Nowice 5:1
Zieloni Mrowiny – Unia Jaroszów 2:3
 
1.         Zdrój Jedlina Zdrój                29        65        90:39
2.         Grom Witków                                    29        53        81:42
3.         Cukrownik Pszenno               29        53        71:41
4.         Sudety Dziećmorowice                      29        52        66:46
5.         Czarni Wałbrzych                  29        50        70:52
6.         Unia Jaroszów                                   29        48        58:45
7.         Granit Roztoka                                   29        46        55:46
8.         Biały Orzeł Mieroszów                      29        44        74:59
9.         KS Walim                               29        39        63:75
10.       Gwarek Wałbrzych                29        39        49:62
11.       Wenus Nowice                                   29        38        73:62
12.       Włókniarz Głuszyca               29        33        46:65
13.       Zieloni Mrowiny                    29        30        53:82
14.       Nysa Kłaczyna                                   29        30        42:61
15.       Górnik Boguszów Gorce       29        28        39:78
16.       Tęcza Bolesławice                 29        17        37:112
 
Ostatnia kolejka 30 – 15 czerwca
Czarni Wałbrzych – Zieloni Mrowiny
Gwarek Wałbrzych – Nysa Kłaczyna
Górnik Boguszów-Gorce – Tęcza Bolesławice
Biały Orzeł Mieroszów – Włókniarz Głuszyca
KS Walim – Granit Roztoka
Sudety Dziećmorowice – Cukrownik Pszenno
Unia Jaroszów – Zdrój Jedlina Zdrój
Wenus Nowice – Grom Witków
 
Klasa B – 18 kolejka
 
Podgórze Wałbrzych – Joker Jaczków 6:4
Zagłębie Wałbrzych – Iskra Witków Śląski 1:4
Unia Stare Bogaczowice- Victoria II Świebodzice 4:3
Grodno Zagórze Śląskie – Płomyk Borówno 1:5
Husaria Grzędy – Włókniarz II Głuszyca 3:0 v.o.
 
1.         Joker Jaczków                                   18        48        66-23
2.         Iskra Witków Śląski               18        41        84-31
3.         Unia Stare Bogaczowice        18        35        55-23
4.         Podgórze Wałbrzych              17        32        53-25
5.         Płomyk Borówno                   18        31        53-35
6.         Grodno Zagórze Śląskie         18        26        46-60
7.         Victoria II Świebodzice         17        21        40-43
8.         Zagłębie Wałbrzych               17        18        26-59
9.         Husaria Grzędy                      17        3          11-83
10.       Włókniarz II Głuszyca                       18        3          9-61
 
Mecz zaległy: Victoria II Świebodzice – Podgórze Wałbrzych 15 czerwca, godz. 11.00.
 
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj