https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Ligowy raport piłkarski

II liga kobiet – 17 kolejka
Tygryski Świętochłowice – AZS PWSZ Wałbrzych 5:3
KKS Zabrze – Czarni Polonia Bytom 5:0
Rekord Bielsko-Biała – LKS Goczałkowice Zdrój 1:2
AZS II Wrocław – Gwiazda Ruda Śląska 3:0
1.FC II Katowice – Rolnik II Biedrzychowice
 
1.         KKS Zabrze                           17        36        50:22
2.         LKS Goczałkowice Zdrój      17        34        44:27
3.         AZS PWSZ Wałbrzych          17        31        48:30
4.         Rekord Bielsko-Biała             17        25        43:37
5.         Czarni Polonia Bytom                        17        23        37:38
6.         AZS II Wrocław                     17        23        41:46
7.         Rolnik II Biedrzychowice      16        23        30:27
8.         Gwiazda Ruda Śląska                        17        19        29:37
9.         Tygryski Świętochłowice       17        15        22:48
10.       1.FC II Katowice                    16        11        25:57
 
Ostatnia kolejka
1.FC II Katowice – AZS PWSZ Wałbrzych
Czarni Polonia Bytom – Tygryski Świętochłowice
Rolnik II Biedrzychowice – AZS II Wrocław
Gwiazda Ruda Śląska – Rekord Bielsko-Biała
LKS Goczałkowice Zdrój – KKS Zabrze
 
II liga – 34 kolejka
 
Warta Poznań – Górnik Wałbrzych 0:1 (relacja http://sport.db2010.pl/?p=809)
Gryf Wejherowo – Błękitni Stargard Szczeciński 1:2
Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec 0:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Jarota Jarocin 0:0
Raków Częstochowa – Bytovia Bytów 0:0
UKP Zielona Góra – Calisia Kalisz 2:3
MKS Kluczbork – Ruch Zdzieszowice 4:2
Polonia Bytom – Rozwój Katowice 4:0
KS Polkowice – Chrobry Głogów 0:3 v.o.
 
1.         Chrobry Głogów                    34        68        55:17
2.         Bytovia Bytów                                   34        62        55:30
3.         Zagłębie Sosnowiec               34        59        41:28
4.         Błękitni Stargard Szczeciński 34        55        58:40
5.         MKS Kluczbork                     34        52        57:46
6.         Górnik Wałbrzych                 34        52        40:36
7.         Rozwój Katowice                   34        52        40:36
8.         Warta Poznań                         34        51        52:50
9.         Polonia Bytom                                   34        49        45:34
10.       Raków Częstochowa              34        48        44:40
11.       Gryf Wejherowo                    34        45        52:49
12.       Odra Opole                            34        43        36:40
13.       Ruch Zdzieszowice                34        41        50:52
14.       Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 34        38        32:43
15.       Calisia Kalisz                         34        36        39:57
16.       UKP Zielona Góra                 34        34        37:51
17.       Jarota Jarocin                         34        32        31:56
18.       KS Polkowice                         34        17        15:74
 
SONY DSC
 
III liga – 34 kolejki
Prochowiczanka Prochowice – Polonia/Sparta Świdnica 3:1
Stilon Gorzów Wielkopolski – Bielawianka Bielawa 1:1
Piast Karnin – Lechia Dzierżoniów 1:3
Ślęza Wrocław – GKS Kobierzyce 3:0
Piast Żmigród – Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3:2
Promień Żary – MKS Oława 1:4
Formacja Port 2000 Mostki – Ilanka Rzepin 7:0
Zagłębie II Lubin – Foto-Higiena Gać 1:1
Śląsk II Wrocław – Polonia Trzebnica 1:4
 
Więcej informacji: http://sport.db2010.pl/?p=785
 
Tabela końcowa
 
1.         Ślęza Wrocław                                   34        77        78:32
2.         MKS Oława                           34        75        75:28
3.         Stilon Gorzów Wielkopolski  34        73        75:37
4.         Zagłębie II Lubin                   34        68        78:28
5.         Formacja Port 2000 Mostki    34        67        95:41
6.         Foto-Higiena Gać                   34        58        55:48
7.         Piast Żmigród                         34        53        51:48
8.         Śląsk II Wrocław                    34        52        62:53
9.         Lechia Dzierżoniów               34        48        54:44
10.       Polonia/Sparta Świdnica        34        48        52:53
11.       Piast Karnin                           34        43        51:66
12.       Bystrzyca Kąty Wrocławskie 34        42        40:47
13.       Polonia Trzebnica                  34        30        46:77
14.       Bielawianka Bielawa              34        29        36:74
15.       Promień Żary                         34        25        28:70
16.       Ilanka Rzepin                         34        24        42:79
17.       Prochowiczanka Prochowice 34        22        43:94
18.       GKS Kobierzyce                    34        19        34:76
 
IV liga – 29 kolejka
 
AKS Strzegom – BKS Bobrzanie Bolesławiec 1:2
Karkonosze Jelenia Góra – KP Brzeg Dolny 2:0
Pogoń Oleśnica           3-0       MKS Szczawno Zdrój 3:0 v.o.
Orla Wąsosz – Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:5
Piast Zawidów – Kuźnia Jawor 1:2
Sokół Wielka Lipa – Olimpia Kowary 0:1
Granica Bogatynia – Miedź II Legnica 4:2
Orkan Szczedrzykowice – LZS Stary Śleszów 3:2
Pogoń Oleśnica – MKS Szczawno Zdrój 3:0 v.o.
 
1.         KP Brzeg Dolny                     29        64        64:20
2.         Karkonosze Jelenia Góra       29        55        57:27
3.         Olimpia Kowary                    29        54        50:27
4.         Miedź II Legnica                    29        49        65:36
5.         LZS Stary Śleszów                 29        48        56:43
6.         AKS Strzegom                                   29        47        45:36
7.         Orzeł Ząbkowice Śląskie       29        46        57:44
8.         Sokół Wielka Lipa                 29        40        42:40
9.         Orkan Szczedrzykowice        29        40        59:54
10.       Granica Bogatynia                 29        39        49:51
11.       BKS Bobrzanie Bolesławiec  29        37        55:48
12.       Kuźnia Jawor                         29        33        31:53
13.       Orla Wąsosz                           29        33        42:70
14.       Pogoń Oleśnica                      29        24        33:72
15.       Piast Zawidów                                   29        19        26:64
16.       MKS Szczawno Zdrój                        29        22        26:72
 
Ostatnia kolejka – 14 czerwca, godz. 17.00
KP Brzeg Dolny – Orkan Szczedrzykowice
LZS Stary Śleszów – Granica Bogatynia
Miedź II Legnica – Sokół Wielka Lipa
Olimpia Kowary – Piast Zawidów
Kuźnia Jawor – Orla Wąsosz
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Pogoń Oleśnica
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Karkonosze Jelenia Góra
MKS Szczawno Zdrój – AKS Strzegom 0:3 v.o.
 
Klasa okręgowa – 29 kolejka
Stal Świdnica – Victoria Świebodzice 1:1
Skalnik Czarny Bór – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:2
Piast Nowa Ruda         2-0       Pogoń Pieszyce 2:0
Sparta Ziębice – Zjednoczeni Żarów 0:6
Karolina Jaworzyna Śląska – Iskra Jaszkowa Dolna 6:0
Piławianka Piława Górna – LKS Bystrzyca Górna 1:2
Unia Złoty Stok – Kryształ Stronie Śląskie 5:1
Nysa Kłodzko – Trojan Lądek Zdrój 5:2
 
1.         Zjednoczeni Żarów                29        59        87:48
2.         Piast Nowa Ruda                    29        55        75:38
3.         Victoria Świebodzice             29        50        66:44
4.         Unia Złoty Stok                      29        47        49:42
5.         Nysa Kłodzko                                    29        45        47:35
6.         Zamek Kamieniec Ząbkowicki          29        43        49:46
7.         LKS Bystrzyca Górna                        29        42        52:51
8.         Stal Świdnica                          29        41        57:45
9.         Skalnik Czarny Bór                29        38        36:58
10.       Trojan Lądek Zdrój                29        38        67:66
11.       Iskra Jaszkowa Dolna                        29        37        43:60
12.       Piławianka Piława Górna       29        36        57:61
13.       Karolina Jaworzyna Śląska    29        35        64:67
14.       Pogoń Pieszyce                      29        35        48:64
15.       Sparta Ziębice                                    29        30        39:73
16.       Kryształ Stronie Śląskie         29        26        36:74
 
Ostatnia kolejka – 15 czerwca
Victoria Świebodzice – Unia Złoty Stok
Kryształ Stronie Śląskie – Skalnik Czarny Bór
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Piast Nowa Ruda
Pogoń Pieszyce – Nysa Kłodzko
Trojan Lądek Zdrój – Karolina Jaworzyna Śląska
Iskra Jaszkowa Dolna – Sparta Ziębice
Zjednoczeni Żarów – Piławianka Piława Górna
LKS Bystrzyca Górna – Stal Świdnica
 
Klasa A – 29 kolejka
Zdrój Jedlina Zdrój – KS Walim 4:3
Włókniarz Głuszyca – Czarni Wałbrzych 3:0
Nysa Kłaczyna – Biały Orzeł Mieroszów 3:1
Tęcza Bolesławice – Gwarek Wałbrzych 1:3
Granit Roztoka – Sudety Dziećmorowice 3:3
Grom Witków – Górnik Boguszów-Gorce 6:2
Cukrownik Pszenno – Wenus Nowice 5:1
Zieloni Mrowiny – Unia Jaroszów 2:3
 
1.         Zdrój Jedlina Zdrój                29        65        90:39
2.         Grom Witków                                    29        53        81:42
3.         Cukrownik Pszenno               29        53        71:41
4.         Sudety Dziećmorowice                      29        52        66:46
5.         Czarni Wałbrzych                  29        50        70:52
6.         Unia Jaroszów                                   29        48        58:45
7.         Granit Roztoka                                   29        46        55:46
8.         Biały Orzeł Mieroszów                      29        44        74:59
9.         KS Walim                               29        39        63:75
10.       Gwarek Wałbrzych                29        39        49:62
11.       Wenus Nowice                                   29        38        73:62
12.       Włókniarz Głuszyca               29        33        46:65
13.       Zieloni Mrowiny                    29        30        53:82
14.       Nysa Kłaczyna                                   29        30        42:61
15.       Górnik Boguszów Gorce       29        28        39:78
16.       Tęcza Bolesławice                 29        17        37:112
 
Ostatnia kolejka 30 – 15 czerwca
Czarni Wałbrzych – Zieloni Mrowiny
Gwarek Wałbrzych – Nysa Kłaczyna
Górnik Boguszów-Gorce – Tęcza Bolesławice
Biały Orzeł Mieroszów – Włókniarz Głuszyca
KS Walim – Granit Roztoka
Sudety Dziećmorowice – Cukrownik Pszenno
Unia Jaroszów – Zdrój Jedlina Zdrój
Wenus Nowice – Grom Witków
 
Klasa B – 18 kolejka
 
Podgórze Wałbrzych – Joker Jaczków 6:4
Zagłębie Wałbrzych – Iskra Witków Śląski 1:4
Unia Stare Bogaczowice- Victoria II Świebodzice 4:3
Grodno Zagórze Śląskie – Płomyk Borówno 1:5
Husaria Grzędy – Włókniarz II Głuszyca 3:0 v.o.
 
1.         Joker Jaczków                                   18        48        66-23
2.         Iskra Witków Śląski               18        41        84-31
3.         Unia Stare Bogaczowice        18        35        55-23
4.         Podgórze Wałbrzych              17        32        53-25
5.         Płomyk Borówno                   18        31        53-35
6.         Grodno Zagórze Śląskie         18        26        46-60
7.         Victoria II Świebodzice         17        21        40-43
8.         Zagłębie Wałbrzych               17        18        26-59
9.         Husaria Grzędy                      17        3          11-83
10.       Włókniarz II Głuszyca                       18        3          9-61
 
Mecz zaległy: Victoria II Świebodzice – Podgórze Wałbrzych 15 czerwca, godz. 11.00.
 
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj

Aby kontynuować zaakceptuj korzystanie z plików Cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close