https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Piłkarski weekend

Przed nami przedostatni weekend zmagań na boiskach piłkarskich, choć niektóre zespoły, jak np. w klasie B seniorów, wybiegną na murawę po raz ostatni w sezonie 2013/2014.
 
SONY DSC
 
II liga kobiet – 17 kolejka
Rekord Bielsko-Biała – LKS Goczałkowice Zdrój 7 czerwca, godz. 14:30
Tygryski Świętochłowice – Szczyt Boguszów-Gorce 7 czerwca, 17:00
KKS Zabrze – Czarni Bytom 7 czerwca, 17:00
AZS II Wrocław – Gwiazda Ruda Śląska 7 czerwca, 17:00
1.FC II Katowice – Rolnik II Biedrzychowice 7 czerwca, 17:00
 
1.         KKS Zabrze                           16        33        44:23
2.         AZS PWSZ Wałbrzych          16        31        45:25
3.         LKS Goczałkowice Zdrój      16        31        32:26
4.         Rekord Bielsko-Biała             16        25        40:35
5.         Czarni Bytom                         16        23        37:33
6.         Rolnik II Biedrzychowice       16        23        30:27
7.         AZS II Wrocław                     16        20        39: 46
8.         Gwiazda Ruda Śląska                        16        19        29:34
9.         Tygryski Świętochłowice       16        12        19:44
10.       1. FC II Katowice                  16        11        24:56
 
III liga kobiet – 17 kolejka
Akademia Orlik Jelenia Góra – Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych godz. 7 czerwca, 15:00
Darbor Bolesławice – Piast Nowa Ruda 7 czerwca, 15:00
Grom Udanin – Ziemia Lubińska Szklary Górne 7 czerwca, 15:00
Czarni Jelcz-Laskowice – UKS Bierutów 7 czerwca, 15:00
Pauza: Zagłębie II Lubin.
 
1.         Darbor Bolesławice                                       14        36        90:9
2.         Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych           14        35        97:13
3.         Zagłębie II Lubin                                           15        26        80:23
4.         Akademia Orlik Jelenia Góra                        13        23        41:26
5.         UKS Bierutów                                                           15        22        46:35
6.         Czarni Jelcz-Laskowice                                 14        17        45:37
7.         Piast Nowa Ruda                                           13        15        43:43
8.         Ziemia Lubińska Szklary Górne                    14        7          18:129
9.         Grom Udanin                                                13        1          9:149
 
III liga – 34 kolejka – 7 czerwca, godz. 17:00
Prochowiczanka Prochowice – Polonia/Sparta Świdnica
Stilon Gorzów Wielkopolski – Bielawianka Bielawa
Piast Karnin – Lechia Dzierżoniów
Ślęza Wrocław – GKS Kobierzyce
Piast Żmigród – Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Promień Żary – MKS Oława
Formacja Port 2000 Mostki – Ilanka Rzepin
Zagłębie II Lubin – Foto-Higiena Gać
Śląsk II Wrocław – Polonia Trzebnica
 
1.         Ślęza Wrocław                                              33        74        75:32
2.         MKS Oława                                       33        72        71:27
3.         Stilon Gorzów Wielkopolski              33        72        74:36
4.         Zagłębie II Lubin                               33        67        77:27
5.         Formacja Port 2000 Mostki               33        64        88:41
6.         Foto-Higiena Gać                              33        57        54:47
7.         Śląsk II Wrocław                               33        52        61:49
8.         Piast Żmigród                                    33        50        48:46
9.         Polonia/Sparta Świdnica                    33        48        51:50
10.       Lechia Dzierżoniów                          33        45        51:43
11.       Piast Karnin                                       33        43        50:63
12.       Bystrzyca Kąty Wrocławskie             33        42        38:44
13.       Promień Żary                                     33        28        29:63
14.       Polonia Trzebnica                              33        27        42:76
15.       Bielawianka Bielawa                         33        25        32:75
16.       Ilanka Rzepin                                    33        24        42:72
17.       GKS Kobierzyce                               33        19        34:73
18.       Prochowiczanka Prochowice             33        19        40:93
 
IV liga – 29 kolejka – 7 czerwca, godz. 17:00
AKS Strzegom – BKS Bobrzanie Bolesławiec
Orla Wąsosz – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Karkonosze Jelenia Góra – KP Brzeg Dolny
Piast Zawidów – Kuźnia Jawor
Sokół Wielka Lipa – Olimpia Kowary
Granica Bogatynia – Miedź II Legnica
Orkan Szczedrzykowice – LZS Stary Śleszów
Pogoń Oleśnica – MKS Szczawno Zdrój         3:0 v.o.
 
1.         KP Brzeg Dolny                     28        64        64:18
2.         Olimpia Kowary                    27        50        47:25
3.         Miedź II Legnica                    28        49        63:32
4.         Karkonosze Jelenia Góra       27        49        51:27
5.         LZS Stary Śleszów                 27        47        52:38
6.         AKS Strzegom                                   28        47        44:34
7.         Orzeł Ząbkowice Śląskie       28        43        52:43
8.         Sokół Wielka Lipa                 28        40        42:39
9.         Orkan Szczedrzykowice        28        37        56:52
10.       Granica Bogatynia                 28        36        45:49
11.       BKS Bobrzanie Bolesławiec  28        34        53:47
12.       Orla Wąsosz                          27        33        41:61
13.       Kuźnia Jawor                         28        30        29:52
14.       Pogoń Oleśnica                      28        21        30:72
15.       Piast Zawidów                                   28        19        25:62
16.       MKS Szczawno Zdrój                        28        22        26:69
 
Klasa okręgowa – 29 kolejka – 8 czerwca, godz. 17:00
Skalnik Czarny Bór – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Stal Świdnica – Victoria Świebodzice
Piast Nowa Ruda – Pogoń Pieszyce
Sparta Ziębice – Zjednoczeni Żarów
Piławianka Piława Górna – LKS Bystrzyca Górna
Karolina Jaworzyna Śląska – Iskra Jaszkowa Dolna
Unia Złoty Stok – Kryształ Stronie Śląskie
Nysa Kłodzko – Trojan Lądek Zdrój
 
1.         Zjednoczeni Żarów                28        56        81:48
2.         Piast Nowa Ruda                   28        52        73:38
3.         Victoria Świebodzice             28        49        65:43
4.         Unia Złoty Stok                     28        44        44:41
5.         Nysa Kłodzko                                   28        42        42:33
6.         Zamek Kamieniec Ząbkowicki          28        40        47:46
7.         Stal Świdnica                         28        40        56:44
8.         LKS Bystrzyca Górna                        28        39        50:50
9.         Skalnik Czarny Bór               28        38        36:56
10.       Trojan Lądek Zdrój                28        38        65:61
11.       Iskra Jaszkowa Dolna                        28        37        43:54
12.       Piławianka Piława Górna       28        36        56:59
13.       Pogoń Pieszyce                      28        35        48:62
14.       Karolina Jaworzyna Śląska    28        32        58:67
15.       Sparta Ziębice                                    28        30        39:67
16.       Kryształ Stronie Śląskie         28        26        35:69
 
Klasa A – 29 kolejka 8 czerwca, godz. 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój – KS Walim
Włókniarz Głuszyca – Czarni Wałbrzych
Grom Witków – Górnik Boguszów-Gorce
Nysa Kłaczyna – Biały Orzeł Mieroszów
Tęcza Bolesławice – Gwarek Wałbrzych
Granit Roztoka – Sudety Dziećmorowice
Cukrownik Pszenno – Wenus Nowice
Zieloni Mrowiny – Unia Jaroszów
 
1.         Zdrój Jedlina Zdrój                28        62        86:36
2.         Sudety Dziećmorowice                      28        51        63:43
3.         Grom Witków                         28        50        75:40
4.         Czarni Wałbrzych                  27        50        68:46
5.         Cukrownik Pszenno               28        50        66:40
6.         Granit Roztoka                                  28        45        52:43
7.         Unia Jaroszów                                   28        45        55:43
8.         Biały Orzeł Mieroszów                      28        44        73:56
9.         KS Walim                              28        39        60:71
10.       Wenus Nowice                                  28        38        72:57
11.       Gwarek Wałbrzych                27        33        43:59
12.       Włókniarz Głuszyca              28        30        43:65
13.       Zieloni Mrowiny                    28        30        51:79
14.       Górnik Boguszów Gorce       28        28        37:72
15.       Nysa Kłaczyna                                  28        27        39:60
16.       Tęcza Bolesławice                 28        17        36:109
 
Klasa B – 18 kolejka
Podgórze Wałbrzych – Joker Jaczków 8 czerwca, godz. 11:00
Zagłębie Wałbrzych – Iskra Witków Śląski 8 czerwca, 11:00
Grodno Zagórze Śląskie – Płomyk Borówno 8 czerwca, 14:00
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice – Victoria II Świebodzice 8 czerwca, 15:00
Husaria Grzędy – Włókniarz II Głuszyca 3:0 v.o.
 
1.         Joker Jaczków                                   17        48        62:17
2.         Iskra Witków Śląski               17        38        80:30
3.         Unia Stare Bogaczowice        17        32        51:20
4.         Podgórze Wałbrzych              16        29        47:21
5.         Płomyk Borówno                   17        28        48:34
6.         Grodno Zagórze Śląskie         17        26        45:55
7.         Victoria II Świebodzice         16        21        37:39
8.         Zagłębie Wałbrzych               16        18        25:55
9.         Husaria Grzędy                      16        0          8:83
10.       Włókniarz II Głuszyca                       17        3          9:58
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj