https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Piłkarski weekend

Przed nami przedostatni weekend zmagań na boiskach piłkarskich, choć niektóre zespoły, jak np. w klasie B seniorów, wybiegną na murawę po raz ostatni w sezonie 2013/2014.
 
SONY DSC
 
II liga kobiet – 17 kolejka
Rekord Bielsko-Biała – LKS Goczałkowice Zdrój 7 czerwca, godz. 14:30
Tygryski Świętochłowice – Szczyt Boguszów-Gorce 7 czerwca, 17:00
KKS Zabrze – Czarni Bytom 7 czerwca, 17:00
AZS II Wrocław – Gwiazda Ruda Śląska 7 czerwca, 17:00
1.FC II Katowice – Rolnik II Biedrzychowice 7 czerwca, 17:00
 
1.         KKS Zabrze                           16        33        44:23
2.         AZS PWSZ Wałbrzych          16        31        45:25
3.         LKS Goczałkowice Zdrój      16        31        32:26
4.         Rekord Bielsko-Biała             16        25        40:35
5.         Czarni Bytom                         16        23        37:33
6.         Rolnik II Biedrzychowice       16        23        30:27
7.         AZS II Wrocław                     16        20        39: 46
8.         Gwiazda Ruda Śląska                        16        19        29:34
9.         Tygryski Świętochłowice       16        12        19:44
10.       1. FC II Katowice                  16        11        24:56
 
III liga kobiet – 17 kolejka
Akademia Orlik Jelenia Góra – Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych godz. 7 czerwca, 15:00
Darbor Bolesławice – Piast Nowa Ruda 7 czerwca, 15:00
Grom Udanin – Ziemia Lubińska Szklary Górne 7 czerwca, 15:00
Czarni Jelcz-Laskowice – UKS Bierutów 7 czerwca, 15:00
Pauza: Zagłębie II Lubin.
 
1.         Darbor Bolesławice                                       14        36        90:9
2.         Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych           14        35        97:13
3.         Zagłębie II Lubin                                           15        26        80:23
4.         Akademia Orlik Jelenia Góra                        13        23        41:26
5.         UKS Bierutów                                                           15        22        46:35
6.         Czarni Jelcz-Laskowice                                 14        17        45:37
7.         Piast Nowa Ruda                                           13        15        43:43
8.         Ziemia Lubińska Szklary Górne                    14        7          18:129
9.         Grom Udanin                                                13        1          9:149
 
III liga – 34 kolejka – 7 czerwca, godz. 17:00
Prochowiczanka Prochowice – Polonia/Sparta Świdnica
Stilon Gorzów Wielkopolski – Bielawianka Bielawa
Piast Karnin – Lechia Dzierżoniów
Ślęza Wrocław – GKS Kobierzyce
Piast Żmigród – Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Promień Żary – MKS Oława
Formacja Port 2000 Mostki – Ilanka Rzepin
Zagłębie II Lubin – Foto-Higiena Gać
Śląsk II Wrocław – Polonia Trzebnica
 
1.         Ślęza Wrocław                                              33        74        75:32
2.         MKS Oława                                       33        72        71:27
3.         Stilon Gorzów Wielkopolski              33        72        74:36
4.         Zagłębie II Lubin                               33        67        77:27
5.         Formacja Port 2000 Mostki               33        64        88:41
6.         Foto-Higiena Gać                              33        57        54:47
7.         Śląsk II Wrocław                               33        52        61:49
8.         Piast Żmigród                                    33        50        48:46
9.         Polonia/Sparta Świdnica                    33        48        51:50
10.       Lechia Dzierżoniów                          33        45        51:43
11.       Piast Karnin                                       33        43        50:63
12.       Bystrzyca Kąty Wrocławskie             33        42        38:44
13.       Promień Żary                                     33        28        29:63
14.       Polonia Trzebnica                              33        27        42:76
15.       Bielawianka Bielawa                         33        25        32:75
16.       Ilanka Rzepin                                    33        24        42:72
17.       GKS Kobierzyce                               33        19        34:73
18.       Prochowiczanka Prochowice             33        19        40:93
 
IV liga – 29 kolejka – 7 czerwca, godz. 17:00
AKS Strzegom – BKS Bobrzanie Bolesławiec
Orla Wąsosz – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Karkonosze Jelenia Góra – KP Brzeg Dolny
Piast Zawidów – Kuźnia Jawor
Sokół Wielka Lipa – Olimpia Kowary
Granica Bogatynia – Miedź II Legnica
Orkan Szczedrzykowice – LZS Stary Śleszów
Pogoń Oleśnica – MKS Szczawno Zdrój         3:0 v.o.
 
1.         KP Brzeg Dolny                     28        64        64:18
2.         Olimpia Kowary                    27        50        47:25
3.         Miedź II Legnica                    28        49        63:32
4.         Karkonosze Jelenia Góra       27        49        51:27
5.         LZS Stary Śleszów                 27        47        52:38
6.         AKS Strzegom                                   28        47        44:34
7.         Orzeł Ząbkowice Śląskie       28        43        52:43
8.         Sokół Wielka Lipa                 28        40        42:39
9.         Orkan Szczedrzykowice        28        37        56:52
10.       Granica Bogatynia                 28        36        45:49
11.       BKS Bobrzanie Bolesławiec  28        34        53:47
12.       Orla Wąsosz                          27        33        41:61
13.       Kuźnia Jawor                         28        30        29:52
14.       Pogoń Oleśnica                      28        21        30:72
15.       Piast Zawidów                                   28        19        25:62
16.       MKS Szczawno Zdrój                        28        22        26:69
 
Klasa okręgowa – 29 kolejka – 8 czerwca, godz. 17:00
Skalnik Czarny Bór – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Stal Świdnica – Victoria Świebodzice
Piast Nowa Ruda – Pogoń Pieszyce
Sparta Ziębice – Zjednoczeni Żarów
Piławianka Piława Górna – LKS Bystrzyca Górna
Karolina Jaworzyna Śląska – Iskra Jaszkowa Dolna
Unia Złoty Stok – Kryształ Stronie Śląskie
Nysa Kłodzko – Trojan Lądek Zdrój
 
1.         Zjednoczeni Żarów                28        56        81:48
2.         Piast Nowa Ruda                   28        52        73:38
3.         Victoria Świebodzice             28        49        65:43
4.         Unia Złoty Stok                     28        44        44:41
5.         Nysa Kłodzko                                   28        42        42:33
6.         Zamek Kamieniec Ząbkowicki          28        40        47:46
7.         Stal Świdnica                         28        40        56:44
8.         LKS Bystrzyca Górna                        28        39        50:50
9.         Skalnik Czarny Bór               28        38        36:56
10.       Trojan Lądek Zdrój                28        38        65:61
11.       Iskra Jaszkowa Dolna                        28        37        43:54
12.       Piławianka Piława Górna       28        36        56:59
13.       Pogoń Pieszyce                      28        35        48:62
14.       Karolina Jaworzyna Śląska    28        32        58:67
15.       Sparta Ziębice                                    28        30        39:67
16.       Kryształ Stronie Śląskie         28        26        35:69
 
Klasa A – 29 kolejka 8 czerwca, godz. 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój – KS Walim
Włókniarz Głuszyca – Czarni Wałbrzych
Grom Witków – Górnik Boguszów-Gorce
Nysa Kłaczyna – Biały Orzeł Mieroszów
Tęcza Bolesławice – Gwarek Wałbrzych
Granit Roztoka – Sudety Dziećmorowice
Cukrownik Pszenno – Wenus Nowice
Zieloni Mrowiny – Unia Jaroszów
 
1.         Zdrój Jedlina Zdrój                28        62        86:36
2.         Sudety Dziećmorowice                      28        51        63:43
3.         Grom Witków                         28        50        75:40
4.         Czarni Wałbrzych                  27        50        68:46
5.         Cukrownik Pszenno               28        50        66:40
6.         Granit Roztoka                                  28        45        52:43
7.         Unia Jaroszów                                   28        45        55:43
8.         Biały Orzeł Mieroszów                      28        44        73:56
9.         KS Walim                              28        39        60:71
10.       Wenus Nowice                                  28        38        72:57
11.       Gwarek Wałbrzych                27        33        43:59
12.       Włókniarz Głuszyca              28        30        43:65
13.       Zieloni Mrowiny                    28        30        51:79
14.       Górnik Boguszów Gorce       28        28        37:72
15.       Nysa Kłaczyna                                  28        27        39:60
16.       Tęcza Bolesławice                 28        17        36:109
 
Klasa B – 18 kolejka
Podgórze Wałbrzych – Joker Jaczków 8 czerwca, godz. 11:00
Zagłębie Wałbrzych – Iskra Witków Śląski 8 czerwca, 11:00
Grodno Zagórze Śląskie – Płomyk Borówno 8 czerwca, 14:00
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice – Victoria II Świebodzice 8 czerwca, 15:00
Husaria Grzędy – Włókniarz II Głuszyca 3:0 v.o.
 
1.         Joker Jaczków                                   17        48        62:17
2.         Iskra Witków Śląski               17        38        80:30
3.         Unia Stare Bogaczowice        17        32        51:20
4.         Podgórze Wałbrzych              16        29        47:21
5.         Płomyk Borówno                   17        28        48:34
6.         Grodno Zagórze Śląskie         17        26        45:55
7.         Victoria II Świebodzice         16        21        37:39
8.         Zagłębie Wałbrzych               16        18        25:55
9.         Husaria Grzędy                      16        0          8:83
10.       Włókniarz II Głuszyca                       17        3          9:58
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj

Aby kontynuować zaakceptuj korzystanie z plików Cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close