https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Puchalski powołał wałbrzyszan

Młodzi koszykarze Górnika Wałbrzych powołani do reprezentacji Polski do lat 14. Trener Daniel Puchalski na lipcowe zgrupowanie zaprosił Aleksandra Balcerowskiego i Bartosza Kosiora.
 
SONY DSC
 
 
Aleksander Balcerowski i Bartosz Kosior w tym sezonie, wraz z drużyną młodzików Górnika Wałbrzych, prowadzoną przez trenera Arkadiusza Chlebdę, dotarli do ćwierćfinałów mistrzostw Polski do lat 14. Ich wyróżniająca się postawa zaowocowała powołaniem do reprezentacji Polski do lat 14, które zostało zaplanowane w dniach 5 – 15 lipca w Białej Podlaskiej.
Trenerem kadry czternastolatek jest Daniel Puchalski – wychowanek Górnika Wałbrzych. Powołania od niego na lipcowe zgrupowanie otrzymali:
1. Aleksander Balcerowski (Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010, 200 cm)
2. Maciej Bębeniec (SPK Białystok, 171 cm)
3. Jakub Borysewicz (UKS Siódemka Trefl Sopot, 180 cm)
4. Mateusz Bronk (KS Bat Sierakowice, 176 cm)
5. Mateusz Burliński (GTK Gdynia, 187 cm)
6. Radosław Chorab (MKS Dąbrowa Górnicza, 179 cm)
7. Filip Drozdowski (TKM Włocławek, 191 cm)
8. Maciej Gołek (MUKS Pivot Piastów, 191 cm)
9. Szymon Janczak (MKS Zabrze, 200 cm)
10. Grzegorz Kamiński (SKS Starogard Gdański,190 cm)
11. Wojciech Kamrowski (SKM Zastal Zielona Góra, 189 cm)
12. Konrad Kolka (KS Bat Sierakowice, 175 cm)
13. Patryk Koper (CKM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola, 194 cm)
14. Bartosz Kosior (Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010, 190 cm)
15. Marcin Kulas (SKS Starogard Gdański, 170 cm)
16. Aleksander Lewandowski (UKS Jagiellonka Warszawa, 180 cm)
17. Michał Mochnacz (UKS Siódemka Trefl Sopot, 187 cm)
18. Damian Owczarek (MUKS Pivot Piastów, 171 cm)
19. Grzegorz Pecka (CKM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola, 184 cm)
20. Bartłomiej Pelczar (UKS Piątka Gimnazjum nr 16 Lublin, 180 cm)
21. Adam Piątek (TKM Włocławek, 165 cm)
22. Arkadiusz Piątek (WKK Wrocław, 173 cm)
23. Andrzej Pluta (TKM Włocławek, 167 cm)
24. Wiktor Rajewicz (SKM Zastal Zielona Góra, 175 cm)
25. Kacper Rojek (MKS Piotrówka Radom, 180 cm)
26. Rafał Serwański (Niedźwiadki Hensfort Przemyśl, 172 cm)
27. Wiktor Słaby (Niedźwiadki Hensfort Przemyśl, 180 cm)
28, Błażej Sowa (MKS Piotrówka Radom, 188 cm)
29. Patryk Stankowski (MKK Pyra Poznań, 188 cm)
30. Paweł Stępnicki (MKS Polonia Warszawa, 172 cm)
31. Mikołaj Szyliński (UKS Trójka-Kosz Szczecin, 188 cm)
32. Mateusz Trębowicz (WKK Wrocław, 170 cm)
33. Kacper Walciszewski (Niedźwiadki Hensfort Przemyśl, 185 cm)
34. Mikołaj Walczak (MKK Pyra Poznań, 176 cm)
35. Sebastian Walda (UKS Siódemka Trefl Sopot, 190 cm)
36. Mateusz Zozuń (UKS Jagiellonka Warszawa, 190 cm)
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj