https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Wychowywać, nie hodować

Ogólnokrajową popularność zyskała dzięki emitowanemu w latach 2006 – 2008 w TVN programowi, w którym przychodziła z pomocą rodzicom nieradzącym sobie z niesfornymi dziećmi, a już w czwartek, 29 maja, o godz. 18:00 w sali MDK w Świebodzicach podzieli się swoją bezcenną wiedzą. Kto? Dorota Zawadzka, czyli „Super Niania”.
 
superniania
 
 
 
 
 
 
Spotkanie odbędzie się pod hasłem „Wychowywać, nie hodować!” w formie szkolenia rodzicielskiego. Znana z ekranu telewizyjnego psycholożka powie zebranym, w jaki sposób radzić sobie z trudnym procesem wychowania dziecka, jak budować relacje z najmłodszymi, a także, jak kształtować ich postawy i stymulować do rozwoju.
Dorota Zawadzka – propagatorka cieszącej się dużym uznaniem metody „karnego jeżyka”, poza niezaprzeczalną popularnością zdobytą w mediach, jest uznanym autorytetem w dziedzinie psychologii rozwojowej. Przez 13 lat, od 1992 do 2005 r., prowadziła zajęcia dla studentów na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, a także wykładała w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Jest autorką czterech publikacji książkowych z zakresu psychologii wychowawczej oraz twórczynią wielu projektów i kampanii społecznych. To głównie z jej inicjatywy polskie stacje telewizyjne wprowadziły do emitowanych programów oznaczenia dotyczące ograniczeń wiekowych. Od 2011 r. współpracuje z Rzecznikiem Praw Dziecka i zasiada w Społecznej Radzie Doradców. W charakterze eksperta w sprawach wychowania brała udział w niezliczonej ilości programów telewizyjnych i audycji radiowych.
Jako niezwykle komunikatywny i charyzmatyczny prelegent, „Super Niania” z pewnością zainspiruje uczestników czwartkowego spotkania do kreatywnego podejścia do kwestii wychowania dzieci, a także odpowie na nurtujące gości pytania.
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj