Ze Słowenią na remis

Po wtorkowej porażce 1:3, w środę reprezentacja Polski U 21 w futsalu wygrała ze Słowenią 3:2. Oba spotkania zostały rozegrane w hali Aqua Zdrój w Wałbrzychu.
futsal u21
Oba spotkania oglądało po ok. 800 osób. W pierwszym meczu prowadzenie Polakom dał w 7 min. Antczak i wynik 1:0 utrzymał się do końca I połowy. Po zmianie stron Słoweńcy zdobyli trzy gole i wygrali 3:1. W środowym meczu rewanżowym zacięta walka trwała do ostatnich sekund. Tym razem w I połowie prowadzenie objęli goście i utrzymali je do przerwy. Gdy na 10 min. przed gwizdkiem kończącym spotkanie Słoweńcy podwyższyli na 2:0, niewielu kibiców wierzyło w końcowy sukces. Tymczasem, po golach Piskorza z 33 min. i Bugańskiego z 36 min., Polacy najpierw doprowadzili do remisu, a na kilka sekund przed końcem zawodów zwycięskiego gola strzelił Wachoński.