https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Kurs spadochronowy po raz drugi

spadochroniarz
Działająca w Świebodzicach Szkoła Spadochronowa Skydive Dedal rusza z kolejną serią szkoleń dla przyszłych skoczków. Już po raz drugi osoby pasjonujące się sportami ekstremalnymi będą mieć okazję uzyskania pierwszych uprawnień w zakresie skoków spadochronowych.
 
Zajęcia praktyczne będą oczywiście prowadzone na świebodzickim lotnisku, dzięki dobrej współpracy z Towarzystwem Lotniczym, zarządzającym obiektem. Oferowane szkolenie, realizowane zgodnie z „Programem Szkolenia Spadochronowego” zatwierdzonego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, dostępne jest dla każdego kto spełnia dwa podstawowe kryteria – ukończył 16 lat (będąc osobą niepełnoletnią posiada zgodę prawnego opiekuna) oraz posiada ubezpieczenie OC za szkody wyrządzone osobom trzecim.
Inauguracyjne spotkanie zaplanowane jest na 20 maja, o godz. 17:00 w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach (część teoretyczna), kolejne, cztery dni później, 24 maja o godz. 16:00 (część teoretyczna oraz ćwiczenia). Pierwsze skoki zaplanowano na 25 maja na świebodzickim lotnisku.
Osoby zainteresowane szkoleniem mogą uzyskać szczegółowe informacje od koordynatora szkolenia Jacka Brzezińskiego, pod numerem tel. 609 807 334.
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj