https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Aglomeracji Wałbrzyskiej

Zapraszamy szkolne reprezentacje piłki nożnej do udziału halowy turnieju, który zostanie rozegrany w dniach 14, 15, 16 maja 2014 r. w hali kompleksu sportowego Aqua- Zdrój przy ulicy Ratuszowej oraz hali przy ulicy Wysockiego w Wałbrzychu.
 
Drużyny będą konkurowały w następujących przedziałach wiekowych: szkoły podstawowe klasy od I do III – 8 zawodników; szkoły podstawowe klasy od IV do VI – 8 zawodników; szkoły gimnazjalne – 7 zawodników; szkoły ponadpodstawowe – 7 zawodników.
Organizatorem turnieju jest Fundacja „Z Całego Serca” w partnerstwie z gminą Wałbrzych, Starostwem Powiatowym w Wałbrzychu i Centrum Sportowo Rekreacyjnym Aqua – Zdrój.
– Potwierdzenie zgłoszenia należy przesłać na adres mail fundacja.zcalegoserca@gmail.com do 12 maja do godziny 11.00. W potwierdzeniu proszę wpisać nazwę i numer szkoły, miejscowość, adres oraz numer telefonu, imię i nazwisko opiekuna drużyny. Terminarz rozgrywek z potwierdzeniem zgłoszenia zostanie wysyłamy 12 maja do godziny 18:00 – wyjaśnia Paweł Szpur, przewodniczący zarządu Fundacji „Z Całego Serca”.
(RED) 

REKLAMA

REKLAMA