Victoria gromi Gwardię

tytulowe_siatkarze-860x320
W drugim występie w rozgrywanym w Wałbrzychu turnieju półfinałowym o awans do I ligi siatkarzy, Victoria PWSZ Wałbrzych wygrała z Gwardią Wrocław 3:0. Podopieczni trenera Krzysztofa Janczaka bez straty seta prowadzą w turniejowej tabeli.

W samo południe, w dniu święta Konstytucji 3 Maja, Victoria PWSZ Wałbrzych po raz czwarty w tym sezonie spotkała się z Gwardią Wrocław i po raz trzeci wygrała derbową konfrontację. Trener Krzysztof Janczak ustawił wałbrzyszan w składzie: Walendzik, Olszewski, Zieliński, Kaczmarek, Olczyk, Karpiewski, Kukla (libero), a ci zrealizowali cel, jakim było zwycięstwo. Gospodarze nie pozwolili lokalnym rywalom ugrać nawet seta, wygrywając po kolejnych partiach: 25:17, 25:14 i 25:20.
W drugim sobotnim spotkaniu KS Morze Bałtyk Szczecin pokonało Olimpię Sulęcin 3:2 (25:21, 25:18, 20:25, 20:25, 15:7).