https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zdrój na fali

Zespoły znajdujące się na czele tabeli grupy I piłkarskiej klasy A zgodnie wygrały swoje mecze. Prowadzący w rozgrywkach Zdrój Jedlina Zdrój pokonał Górnika Boguszów Gorce 3:0, w zajmujący drugie miejsce Czarni Wamag Wałbrzych rozgromili Unię Jaroszów 4:0.
 
Klasa A
 
Wyniki 23 kolejki grupy I piłkarskiej klasy A:
Zdrój Jedlina-Zdrój – Górnik Boguszów-Gorce 3:0
Włókniarz Głuszyca – Cukrownik Pszenno 2:1
Tęcza Bolesławice – Venus Nowice 2:6
Gwarek Wałbrzych – Sudety Dziećmorowice 2:1
Biały Orzeł Mieroszów – KS Walim 3:4
Czarni Wamag Wałbrzych – Unia Jaroszów 4:0
Nysa Kłaczyna – Grom Witków 1:6
Zieloni Mrowiny – Granit Roztoka 2:4
 
Tabela
1. Zdrój Jedlina – Zdrój                      23        52        70:28
2. Czarni Wałbrzych               23        45        59:41
3. Granit Roztoka                    23        42        45:28
4. Sudety Dziećmorowice       23        42        48:32
5. Grom Witków                     23        41        64:33
6. Cukrownik Pszenno                       23        40        47:30
7. Biały Orzeł Mieroszów       23        37        53:45
8. Venus Nowice                    23        34        62:42
9. Gwarek Wałbrzych             23        30        38:50
10. Unia Jaroszów                  23        30        42:38
11. KS Walim                         23        30        45:62
12. Włókniarz Głuszyca         23        27        36:49
13. Górnik Boguszów-Gorce  23        24        31:58
14. Zieloni Mrowiny               23        20        37:66
15. Tęcza Bolesławice                        23        17        31:80
16. Nysa Kłaczyna                  23        15        29:55
 
Następna kolejka:
Grom Witków – Włókniarz Głuszyca (4 maja, godz. 11:00)
Wenus Nowice – Nysa Kłaczyna (4 maja, 11:00)
Unia Jaroszów – Biały Orzeł Mieroszów (4 maja, 15:00)
Górnik Boguszów-Gorce – Czarni Wałbrzych (4 maja, 17:00)
KS Walim – Gwarek Wałbrzych (4 maja, 17:00)
Sudety Dziećmorowice – Tęcza Bolesławice (4 maja, 17:00)
Granit Roztoka – Zdrój Jedlina Zdrój (4 maja, 17:00)
Cukrownik/Polonia Pszenno – Zieloni Mrowiny (4 maja, 17:00)
 
Klasa B
 
13 kolejka piłkarskiej klasy B seniorów:
Zagłębie Wałbrzych – Unia Stare Bogaczowice (4 maja, 11:00)
Husaria Grzędy – Grodno Zagórze Śląskie (4 maja, 11:00)
Joker Jaczków – Płomyk Borówno (4 maja, 12:00)
Iskra Witków Śląski- Podgórze Wałbrzych (4 maja, 14:00)
Włókniarz II Głuszyca – Victoria II Świebodzice 0:3 vo
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj