https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Długi weekend na boiskach piłkarskich

XXIII kolejka Ligi Okręgowej Seniorów – 1 maja, godz. 17.00
Skalnik Czarny Bór – MKS Victoria Świebodzice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – LKS Bystrzyca Górna
Pogoń Pieszyce – Zjednoczeni Żarów
Trojan Lądek Zdrój – Iskra Jaszkowa Dolna
Sparta Ziębice – Kryształ Stronie Śląskie
Nysa Kłodzko – Stal Świdnica
Piast Nowa Ruda – Unia Złoty Stok
Karolina Jaworzyna Śląska – Piławianka Piława Górna
 
XXIV kolejka Ligi Okręgowej Seniorów – 4 maja
MKS Victoria Świebodzice – Piast Nowa Ruda (niedziela, godz. 17.00)
LKS Bystrzyca Górna – Skalnik Czarny Bór
Zjednoczeni Żarów – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Iskra Jaszkowa Dolna – Pogoń Pieszyce
Kryształ Stronie Śląskie – Trojan Lądek Zdrój
Piławianka Piława Górna – Sparta Ziębice
Unia Złoty Stok – Nysa Kłodzko
Stal Świdnica – Karolina Jaworzyna Śląska
 
XXIII kolejka Klasa A Seniorów
Zdrój Jedlina Zdrój – Górnik Boguszów-Gorce (1 maja, 17:00)
Zieloni Mrowiny – Granit Roztoka (1 maja, 17:00)
Włókniarz Głuszyca – Cukrownik Pszenno (1 maja, 17:00)
Nysa Kłaczyna – Grom Witków (1 maja, 14:00)
Tęcza Bolesławice – Wenus Nowice (1 maja, 11:00)
Gwarek Wałbrzych – Sudety Dziećmorowice (1 maja, 17:00)
Biały Orzeł Mieroszów – KS Walim (1 maja, 17:00)
Czarni Wałbrzych – Unia Jaroszów (1 maja, 11:00)
 
XIII kolejka Klasy B Seniorów
Iskra Witków Śląski – Podgórze Wałbrzych
Włókniarz II Głuszyca – Victoria II Świebodzice
Joker Jaczków – Płomyk Borówno
Husaria Grzędy – Grodno Zagórze Śląskie
Zagłębie Wałbrzych – Unia Stare Bogaczowice
 
XXIV kolejka Ligi Okręgowej Juniorów Starszych – 4 maja
MKS Victoria Świebodzice – Piast Nowa Ruda – niedziela, godz. 14.30
MKS Szczawno Zdrój – Nysa Kłodzko
Szczyt Boguszów Gorce – Czarni Wałbrzych
Piławianka Piława Górna – Polonia Bystrzyca Kłodzka
AKS Strzegom – LKS Bystrzyca Górna
Cukrownik Pszenno – Karolina Jaworzyna Śląska
Iskra Jaszkowa Dolna – Bielawianka Bielawa
Zjednoczeni Żarów – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
 
XXIII kolejka Dolnośląskiej Ligi Juniorów Młodszych – 30 kwietnia
Górnik Wałbrzych – Unia Złoty Stok
Gryf Świdnica – FC Wrocław Academy
Miedź Legnica – MKS Victoria Świebodzice
Ślęza Wrocław – Lechia Dzierżoniów
Chrobry Głogów – Parasol Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra – pauza
MKS Oława – pauza
KS Polkowice – pauza
 
XXIII kolejka Ligi Okręgowej Juniorów Starszych – 30 kwietnia
Czarni Wałbrzych – Iskra Jaszkowa Dolna
Piast Nowa Ruda – MKS Szczawno Zdrój
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Szczyt Boguszów Gorce
LKS Bystrzyca Górna – MKS Victoria Świebodzice
Nysa Kłodzko – Cukrownik Pszenno
Karolina Jaworzyna Śląska – Piławianka Piława Górna
Bielawianka Bielawa – Zjednoczeni Żarów
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – AKS Strzegom
 
IX kolejka Ligi Okręgowej Orlików
MKS Victoria Świebodzice – Lechia I Dzierżoniów- sobota, godz. 12.30, ul. Rekreacyjna 1
Nysa Kłaczyna – Polonia Sparta II Świdnica
Polonia Sparta I Świdnica – Lechia II Dzierżoniów
Pogoń Pieszyce – Bielawianka Bielawa
 
III kolejka Ligi Dolnośląskiej Młodzików
MKS Victoria Świebodzice – Polonia Wrocław – sobota, godz. 13.00
Nysa Kłodzko – KGHM Zagłębie I Lubin
Górnik Wałbrzych – Chrobry Głogów
FC Wrocław Academy – MKS Oława
WKS Śląsk Wrocław – Śląsk I Wrocław
 
III kolejka Ligi Dolnośląskiej Trampkarzy
MKS Victoria Świebodzice – Polonia Wrocław – sobota, godz. 11.00
MKS Oława – KGHM Zagłębie Lubin
Polonia Środa Śląska – Parasol I Wrocław
Chojnik Jelenia Góra – Chrobry Głogów
Kuźnia Jawor – MKS Oława
KS Polkowice – AP Oleśnica
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj