https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Przyjaciel Górnika

przyjaciel gornikaNa dzisiejszym spotkaniu Górnika Wałbrzych z dziennikarzami zaprezentowany został nowy projekt, jaki na wzór tego co istnieje w innych klubach sportowych, w najbliższych dniach będzie wdrażany w spółce. Mowa o platformie biznesowej Górnika Wałbrzych, która skupiać będzie firmy z jednej strony zainteresowane wzrostem przychodów i dochodów, a także promocją własnej marki, z drugiej pozyskaniem nowych klientów, a przy okazji wspomożeniem lokalnego klubu sportowego z tradycjami.
 
Zasady współpracy pomiędzy firmami i Górnikiem zawarte są w regulaminie dostępnym na naszej stronie, natomiast z każdą z firm wyrażającą chęć wstąpienia do klubu biznesu będą zawierane osobne umowy szczegółowo regulujące detale kooperacji.
Każda firma biorąca udział w programie biznesowym Górnika, będzie mogła używać tytułu „Przyjaciel Górnika” co będzie jasnym sygnałem dla wszystkich, że każda transakcja, usługa przeprowadzona za pośrednictwem tej firmy wygeneruje dodatkowy dochód dla Górnika. Przyjaciele Górnika będą mogli posługiwać się specjalnymi oznaczeniami typu naklejki czy banery ubranymi w kolorystykę oraz emblematy klubowe.
Jak korzystna może być współpraca z Górnikiem przekonuje przykład Kompanii Piwowarskiej z piwem Wojak, które odkąd jest sygnowane mianem ‚piwa klubowego’ notuje ogromny wzrost sprzedaży. Jak sami przyznają przedstawiciele firmy ta przerosła ich oczekiwania, a to z kolei przełożyło się na konkretne wsparcie klubu przez Kompanię. I tak też będzie wyglądać współpraca z kolejnymi firmami.
Pierwszą firmą z którą została podpisana umowa jest hurtownia budowlana Mazbud z Wałbrzycha, która na mocy porozumienia będzie przekazywać określony procent obrotu wygenerowanego przez kibiców Górnika, a także inne firmy biorące udział w programie partnerskim, na konto Klubu.
– Trwają rozmowy z kolejnymi firmami, zapraszamy tez wszystkich chętnych! – zachęcają pomysłodawcy.
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj