Tygodnik DB2010

Miss Polonia 2014

Za nami kolejny casting Miss Polonia 2014, który odbył się na terenie Dolnego Śląska. Wcześniej piękne dziewczyny przechodziły eliminacje w Zgorzelcu w CH Plaza. A 8 czerwca kandydatki do korony najpiękniejszej Polki stawiły się w Hotelu Maria w Wałbrzychu.

 

miss castin walbrzych

 

 

 

 

 

 

Ku zdziwieniu organizatorów, przyjechały kandydatki  nie tylko z Dolnego Śląska, ale nawet z Warszawy. Do dolnośląskiego finału Miss Polonia, który odbędzie się 28 września w Szczawnie Zdroju, zostanie wytypowanych 20 kandydatek, które spotkają się na zgrupowaniu w Wałbrzychu w Hotelu Maria na początku września. Tu będą uczestniczyły w zajęciach z instruktorami tańca ze szkoły CORDEX. Z każdą dziewczyną zostanie przeprowadzona profesjonalna sesja zdjęciowa. Dziewczyna, która sięgnie po tytuł najpiękniejszej Dolnoślązaczki, będzie reprezentowała nasze województwo  w konkursie ogólnopolskim.

Mamy również dobrą informację dla tych pań, które nie mogły uczestniczyć w castingu w Wałbrzychu. Swoje zgłoszenia mogą przesłać jeszcze drogą mailową. Szczegóły na stronie www.wybory-miss.com.pl w zakładce castingi.

(RED)

 

Tags: ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej