Tygodnik DB2010

Granit – inwestycja na lata

 

– Jest niezwykle trwały i elegancki. Dom czy mieszkanie wykończone granitem to gwarancja trwałości i estetyki na całe życie – mówią właściciele firmy Sob-Bud ze Strzegomia, która specjalizuje się w produkcji wyrobów granitowych.

 

Granit ze złóż w okolicach Strzegomia jest znany na całym świecie. W wyrobiskach jest dostępny w dużych blokach, co ułatwia jego obróbkę. Odpowiednie cięcie i polerowanie podkreśla jego walory estetyczne oraz wytrzymałość i kwasoodporność. Ze względu na to, że granit występuje w różnych barwach (najczęściej jest szary, czasami prawie biały, biało-różowy, a także zielony, czerwony) jest doskonałym materiałem od wieków wykorzystywanym w budownictwie. Jest powszechnie stosowany jako kamień budowlany, z którego powstają bloki, krawężniki, kostka, czy grys) oraz dekoracyjny.

– Nasz zakład specjalizuje się w produkcji i montażu dekoracyjnych wyrobów granitowych. Naszym klientom oferujemy, między innymi, blaty kamienne do kuchni i łazienek, parapety, posadzki i tarasy, schody, ogrodzenia, a także elewacje oraz kominki. Nasi doświadczeni pracownicy na miejscu: w remontowanym mieszkaniu, biurze czy budowanym domu, dokonają szczegółowych oględzin miejsca inwestycji, dokonają niezbędnych pomiarów i doradzą najlepsze rozwiązanie. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz mnóstwo zrealizowanych przez naszych fachowców inwestycji sprawiają, w połączeniu z atrakcyjnymi cenami, że nasza szeroka oferta jest najlepsza na rynku. Zainteresowanych współpracą z naszą firmą zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 733 018 218 – zachęcają właściciele firmy Sob-Bud ze Strzegomia.

(TP)

granit blat

User comments

User comments

granit mur granit posadzka granit schody

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej