Tygodnik DB2010

Fantazja – przedszkole na miarę potrzeb twojego dziecka

 

Rozpoczęły się zapisy do nowego przedszkola na ul. Krakowskiej 16a w Boguszowie Gorcach. –Przedszkole Fantazja powstaje w nowym budynku przy ul. Krakowskiej 16a w Boguszowie Gorcach. Bezpłatny pobyt do 5 godzin, godziny pracy od 5.30 do 17.00, nowoczesne wyposażenie, doskonała lokalizacja i znakomita kadra to tylko niektóre z naszych atutów – podkreślają właściciele Przedszkola Fantazja w Boguszowie Gorcach.

 

Otwarcie Przedszkola Fantazja na ul. Krakowskiej 16 a w Boguszowie Gorcach już we wrześniu tego roku!

– Zapraszamy do nas dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat z różnych miejscowości. Lokalizacja naszej placówki przy drodze Wałbrzych – Kamienna Góra sprawia, że jest to doskonałe miejsce nie tylko dla dzieci z tak zwanego Krakowskiego Osiedla, czy Kuźnic, ale także pozostałych dzielnic Boguszowa Gorc oraz Czarnego Boru, Jabłowa, wałbrzyskiego Sobięcina i innych miejscowości. Nasze przedszkole będzie czynne przez cały rok, a godziny otwarcia dostosowaliśmy do potrzeb rodziców pracujących. Zależy nam, by bez problemów mogli do nas dowieźć swoje pociechy przed rozpoczęciem pracy, dlatego będziemy rozpoczynali pracę już o godz. 5.30, a po jej zakończeniu będą mogli spokojnie je odebrać do godz. 17.00 – wyjaśniają właściciele nowego przedszkola.

Co wyróżnia Przedszkole Fantazja na tle innych placówek?

– Przede wszystkim u nas pobyt dziecka do 5 godzin jest bez opłat! Poza tym gwarantujemy niskie czesne oraz bogatą ofertę zajęć dodatkowych. W programie jest nauka języka angielskiego, są zajęcia muzyczno-rytmiczne, taneczne, plastyczne, sportowe, bajkoterapia, teatrzyki, zajęcia kulinarne. A to wszystko w cenie czesnego! Dla rodziców i dzieci niezwykle ważne jest indywidualne podejście do każdego dziecka oraz miła i rodzinna atmosfera, którą stworzą troskliwe i przyjazne opiekunki – wyliczają właściciele Przedszkola Fantazja.

Inne atuty tego małego, wręcz kameralnego przedszkola to wysoki standard wykończenia sal w nowo wybudowanym budynku oraz wysoki poziom bezpieczeństwa dzieci i komfortowe warunki. Do tego trzeba dołożyć dobry dojazd, parking oraz bezpieczny plac zabaw, a także smaczne i zdrowe posiłki.

– Zapewnijcie swoim dzieciom najlepszy start! Fantazja – najlepsze przedszkole w mieście – to przygoda zabawa i radość! Zapisy pod numerem telefonu 606 829 981 oraz e-mail: przedszkolefantazja.boguszow@onet.pl. Więcej informacji na www.przedszkolefantazja.com.pl – zachęcają właściciele Przedszkola Fantazja na ul. Krakowskiej 16 a w Boguszowie Gorcach.

(TP)

przedszkole fantazjaprzedszkole fantazja 2

Tags: ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej