Tygodnik DB2010

Gmina świętowała

 

Występy najmłodszych mieszkańców, gry, zabawy, konkursy i tańce – tak bawili się mieszkańcy Gminy Stare Bogaczowice podczas święta swojej małej ojczyzny.

 

Dni Gminy Stare Bogaczowice rozpoczęły występy artystyczne najmłodszych mieszkańców. Po wspólnych śpiewach dzieci udały się do strefy zabaw gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie, mini centrum zabaw, dmuchane boisko, przejażdżki konne i zabawy z alpakami. Dla starszych przygotowane były stoiska ze smakołykami i pamiątkami. Uczestnicy loterii w napięciu czekali na losowanie głównych nagród, wśród których znalazł się wartościowy sprzęt AGD. Organizatorzy przygotowali również konkurs kulinarny „Bogaczowicka Zupa”, w którym główną nagrodą był voucher do TESCO w kwocie 500 zł. Wygrał krem z buraka. Wieczorem na scenie pojawiły się zespoły disco polo: Extra Mocni i Stereo. Dni Gminy Stare Bogaczowice zakończył efektowny taniec z ogniem oraz dyskoteka pod chmurką.

– Dni Gminy Stare Bogaczowice to ważny czas dla mieszkańców. Jest to doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu z rodzinom, przyjaciółmi czy sąsiadami. Odwiedzają nas tego dnia również mieszkańcy gmin ościennych, którzy wracają do nas co roku w liczniejszym gronie. Kolejna okazją do wspólnej zabawy będą Dożynki, tym razem powiatowe. Święto plonów w naszej gminie odbędzie się 9 września. Już teraz serdecznie na nie zapraszam! – mówi Mirosław Lech, wójt Gminy Stare Bogaczowice.

(IL)

 dni starych bogaczowic 2017

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej