Tygodnik DB2010

Dni Mieroszowa

 

W ramach obchodów XLIII Dni Mieroszowa na Parkowej Górze odbyły się zawody rowerowe dla dzieci na PumpTracku, które przysporzyły nie lada emocji. W trakcie pikniku rodzinnego dzieci mogły skorzystać z animacji prowadzonych przez instruktorki, wspólnie bawiły się, tańczyły, rysowały, malowały twarze.

 

W godzinach popołudniowych odbył się koncert zaprzyjaźnionej czeskiej orkiestry pod nazwą Svingacek, a następnie można było pobawić się przy dźwiękach muzyki zespołu Marconi. Każdy również mógł posilić się przy specjalnie przygotowanym stanowisku gastronomicznym. Jedną z atrakcji była również wizyta żołnierzy 10 Brygady Kawalerii Pancernej ze Świętoszowa. Oblegani przez starszych i młodszych mieszkańców gminy żołnierze prezentowali poszczególne rodzaje broni ręcznej. Równie oblegany był trenażer strzelecki „Cyklop”.

– Dziękujemy naszym przyjaciołom artylerzystom DAS 10 BKPanc ze Świętoszowa za wizytę, a wszystkim obecnym mieszkańcom Gminy Mieroszów za obecność i wspólną zabawę. Parkiet był zapełniony do późnych godzin nocnych – dodają organizatorzy imprezy.

(RED)

dni mieroszowa

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej