Tygodnik DB2010

Janusz Korwin- Mikke odwiedzi Wałbrzych, Strzegom, Kłodzko i Ząbkowice Śl.

Plan wizyty:

Wałbrzych: 22 maja godz. 16.30 Hotel Maria sala balowa ul. Wrocławska 134

Szczawno Zdrój – 22 maja, godz. 14.30 –  ul. Kościuszki (deptak)

Strzegom: 22 maja godz. 19.00 Restauracja Stragona ul. Wojska Polskiego 47

Ząbkowice Śl. 23 maja godz. 16.00 Restauracja Dolnośląska ul. 1-go Maja 2

Kłodzko 23 maja godz. 19.00 sala u Franciszkanów ul. Daszyńskiego 10

 

beata-zolnieruk

 

 

 

 

 

Mam przyjemność zaprosić Państwa na cztery spotkania z publicystą, posłem na Sejm I kadencjideputowanym do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji, prezesem partii Wolność Januszem Korwin- Mikke.

 

W marcu podczas zebrania okręgu wałbrzyskiego partii Wolność, wybrano nowe władze na kolejne 5 lat w składzie:

Prezes: Beata Żołnieruk
Wiceprezesi: Jacek Hecht i Bartłomiej Pawlica
Sekretarz: Damian Danielak
Skarbnik: Monika Pawlica

Rozpoczęliśmy projekt z cyklu Ekonomia dla Wałbrzyszan. Odbyły się już dwa wykłady w Wałbrzychu, jeden w Świdnicy i jeden w Kłodzku. Nasze ,,lekcje” mają służyć przede wszystkim rozpowszechnianiu edukacji ekonomicznej, w duchu postaw wolnorynkowych. W ramach tego projektu będziemy zapraszali do nas ciekawe osobowości ze świata polityki, gospodarki i ekonomii. Już dzisiaj mogę zapowiedzieć wizytę kolejnego zaproszonego przez nas gościa – Wojciecha Sumlińskiego- publicystę i dziennikarza, autora wielu książek. Spotkanie odbędzie się na początku czerwca, a o szczegółach poinformujemy Państwa wkrótce.

Zamierzamy również występować w imieniu zainteresowanych mieszkańców naszego okręgu z wnioskami i postulatami pod adresem władz samorządowych. Będziemy pomagali w egzekwowaniu praw na szczeblu samorządowym i krajowym.

Jeśli uważacie Państwo, że Polska potrzebuje fundamentalnych zmian i macie dość tego układu, który rządzi Polską niezmiennie od wielu lat, to zachęcam do uczestniczenia w naszych cyklicznych spotkaniach. Informacja o nich znajduje się na portalach społecznościowych. Ponadto na stronie www.wolnosc.pl zamieszczony jest formularz, który jeśli zostanie wypełniony- daje nam możliwość informowania Państwa o wszystkich akcjach, spotkaniach i imprezach organizowanych przez nasz oddział.

Prezes Okręgu Wałbrzyskiego Partii WOLNOŚĆ Beata Żołnieruk

Wolnosc_JKM_Spotkania222305_Gazeta

Tags: , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej